aktualizacja 

Kierowca ciężarówki przeżył dramat. Pomogła mu policja

177

Gdy kierowca ciężarówki zbliżał się do domu, w pewnym momencie wystrzeliła mu jedna z opon. Na pomoc pośpieszyli funkcjonariusze policji.

Kierowca ciężarówki przeżył dramat. Pomogła mu policja
Kierowca ciężarówki przeżył dramat (Policja)

Mieszkaniec powiatu nowotarskiego przeżył chwilę grozy, gdy w ciężarówce pękła mu jedna z opon. Bał się, że prędko nie wróci do domu.

Mężczyzna był bardzo zasmucony tą sytuacją, ponieważ wracał do domu z długiej trasy, po tygodniowej nieobecności, a to nieszczęśliwe zdarzenie przydarzyło się zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od celu.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach otrzymali zgłoszenie, że w rejonie zjazdu z drogi ekspresowej S7 w Stróży, na bocznym pasie stoi samochód ciężarowy, który uległ awarii.

Jak czytamy na stronie policji, funkcjonariusze zadbali o odpowiednie oznakowanie, by samochód dotknięty awarią był widoczny z daleka. Po rozmowie ustalili z kierowcą, że podczas jazdy wystrzeliła mu opona.

Wzięli sprawy w swoje ręce

Policjanci postanowili nie czekać na przyjazd pomocy drogowej, tylko pomóc wymienić koło na miejscu. Po kilkudziesięciu minutach interwencja zakończyła się pomyślnie, a kierowca mógł bezpiecznie wrócić do domu.

Zobacz także: Adam Małysz rozczarowany skokami Polaków w konkursie. „Nie można być zadowolonym z takiego konkursu”
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić