Kierowca dacii "był u bram św. Piotra". Przerażające nagranie

125

Osobowa dacia zderzyła się z tirem. Na nagraniu widać, jak samochód niespodziewanie wyjeżdża na przeciwległy pas ruchu i z pełną prędkością uderza w ciężarówkę. Kierowca dacii miał problemy z sercem, mógł też zasnąć za kierownicą. Na szczęście udało się go uratować.

Kierowca dacii "był u bram św. Piotra". Przerażające nagranie
Kierowca dacii zasnął za kierownicą (YouTube)

Przerażający filmik ku przestrodze wszystkich kierowców zamieścił "Stop Pirat" na YouTubie. To kanał, który regularnie publikuje nagrania z kamerek internetowych. Filmiki często pokazują nieprzemyślane zachowania kierowców oraz to, do jakich tragicznych skutków mogą one prowadzić.

Przerażająca czołówka

Na nagraniu widać dramatyczny wypadek. Osobowa dacia poruszała się po swoim pasie, jednak w pewnym momencie wyjechała pod prąd i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.

Świadkowie zdarzenia natychmiast zadzwonili po odpowiednie służby. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, który przesłał filmik kanałowi "Stop Pirat", aby uratować kierowcę, łomami otworzyli przednie drzwi od jego strony.

Cudem uszedł z życiem

Na miejscu szybko pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego, a po kilku minutach przyjechała również policja. Medycy zrobili wszystko, aby uratować mężczyznę. Na szczęście kierowca dacii uszedł z życiem.

Przeżył. Pierwsze 5 min od zderzenia był u "bram św. Piotra", ale przyjechała karetka i zawrócili Go z tej drogi i przywrócili do żywych - komentuje autor filmiku (zachowano pisownię oryginalną)

Kierowca mógł zasnąć za kółkiem

W tej chwili nie ma informacji o możliwych przyczynach wypadku. Świadkowie sugerują, że kierowca dacii przysypiał za kółkiem. Pojawiały się też informację, że miał on problemy z sercem a do wypadku doprowadziło zasłabnięcie.

Jak podkreślają autorzy kanału "Stop Pirat", nagranie zostało zamieszczone ku przestrodze.

Pamiętajmy o pełnym skupieniu podczas jazdy samochodem. Opanowanie zmęczenia nie zawsze jest możliwe, a wystarczą ułamki sekund, żeby nie skończyło się to dobrze - piszą.
Zobacz także: Poślizgnął się i wpadł pod koła. Dramatyczny wypadek rowerzysty w Zielonej Górze
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić