Kierowca postradał zmysły. Nie uwierzysz czym rzucił w inne auto

10

Na jednej z ulic w Stanach Zjednoczonych doszło do bardzo groźnej sytuacji. Pewien kierowca zajechał innemu drogą, a następnie rzucił w jego samochód siekierą.

Kierowca postradał zmysły. Nie uwierzysz czym rzucił w inne auto
Kierowca wpadł w szał. (YouTube)

Do przerażającej sytuacji doszło pewnego lipcowego popołudnia w Seattle. Autor nagrania poruszał się swoim samochodem, gdy nagle prawym pasem wyprzedził go jeep. Kierowca nie wiedział jeszcze wtedy, że zaraz będzie świadkiem drogowej furii.

Kierujący samochodem miał na szczęście działający rejestrator jazdy. Kamera nagrała niebezpieczne zdarzenie. Na nagraniu widać, jak kierujący jeepem zajeżdża drogę i niezwłocznie po wyjściu z auta rzuca siekierą w pojazd autora wideo. Następnie, jak gdyby nigdy nic, wraca do swojej terenówki i odjeżdża, nawracając w niedozwolonym miejscu. Agresywna reakcja została najprawdopodobniej spowodowana przypadkowym zajechaniem mu drogi.

Wściekły kierowca został zatrzymany przez policję trzy dni później. Okazało się, że oprócz agresywnego zachowania był również odpowiedzialny za kradzież siekiery, którą rzucił w samochód autora nagrania. Grabieży dokonał na krótko przed sytuacją na drodze. Wideo trafiło do sieci dzięki jednej z lokalnych stacji telewizyjnych.

Zobacz także: Obejrzał materiały TVP o Tusku. Jarosław Gowin komentuje wprost
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić