Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Kilka godzin wcześniej wziął ślub. Pan młody szalał na komendzie

35
Podziel się

25-letni pan młody został aresztowany przez policję po tym, jak pod wpływem nieznanej substancji zmieniającej świadomość w dzień własnego ślubu najpierw jechał samochodem pod prąd, aż w końcu doprowadził do wypadku. Zdjęcia z komendy w hrabstwie Indian River, zrobione podczas zatrzymania, obiegły sieć. Co ciekawe, w tej historii jest też wątek Donalda Trumpa...

Kilka godzin wcześniej wziął ślub. Pan młody szalał na komendzie
Pan młody nie chciał dać się sfotografować na komendzie... (Indian River County Sheriff's Office)
bEJyyOrp

25-letni pan młody Nicholas Ruthenberg tak oto rozpoczął swoją "nową drogę życia", podaje "The Sun". W dniu własnego ślubu został aresztowany. Jest oskarżony o jazdę pod prąd, spowodowanie wypadku i jazdę pod wpływem środków zmieniających świadomość.

Jadąc swoim vanem, miał nagle skręcić na pas, który prowadził w innym kierunku. Zaczął pędzić pod prąd i uderzył w inny pojazd w Vero Beach na Florydzie. Jak podaje "The Sun" - stało się to kilka godzin po tym, jak powiedział uroczyście "tak" przed ołtarzem.

Po wypadku Nicholas Ruthenberg opuścił swój pojazd, a następnie zaczął uciekać. Na szczęście funkcjonariusze schwytali mężczyznę.

bEJyyOrr

Kiedy drugi uczestnik wypadku trafił do szpitala w ciężkim stanie, skarżąc się m.in. na silny ból pleców. 25-letniego pana młodego w tym czasie wieziono do biura szeryfa hrabstwa Indian River. Bardzo opierał się funkcjonariuszom, którzy mieli z nim nie lada problemy.

"All hail Donald Trump". Pan młody na wejściu zaskoczył funkcjonariuszy

25-letni pan młody siłą został wciągnięty do biura szeryfa. Tam przywitał wszystkich zawołaniem:

All hail Donald Trump!
bEJyyOrx

Nicholas Ruthenberg, demokrata, najprawdopodobniej naśmiewał się z Donalda Trumpa. Część środowisk stojących w opozycji do polityki byłego prezydenta USA w ten sposób okazuje pogardę wobec jego postaci, często dodając do tego słowa: "the great transgressor", co ma oznaczać ironiczne pozdrowienia dla Trumpa-przestępcy.

25-latek nie chciał poddać się procedurom, zgodnie z którymi powinien pozować do zdjęć do akt policyjnemu fotografowi. Z tego też powodu funkcjonariusze użyli siły. Mężczyznę ustawiało przed obiektywem kilka osób, aby ostatecznie skończyć z bardzo niesatysfakcjonującym efektem. Zdjęcia jednak wykonano.

Wesele. Zbadali pana młodego alkomatem

Powracający z wesela pan młody, ku zdziwieniu funkcjonariuszy, nie miał we krwi alkoholu. Aparatura mierząca wskazała 0,0. Policjanci zaczęli podejrzewać więc, że mężczyzna wziął inne zmieniające świadomość substancje. Postanowili więc zbadać pod tym kątem jego mocz. Kazali mu oddać próbkę.

bEJyyOry

25-latek zsunął spodnie, a następnie... rozłożył pośladki i wetknął palce w odbyt. Policjanci szybko zakuli go z powrotem w kajdanki.

Mężczyzna został oskarżony o jazdę pod wpływem środków odurzających. Z aresztu wyszedł po wpłaceniu kaucji w wys. 2 tys. dolarów. Wkrótce, bo 1 października, stanie przed sądem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJyyOrS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Hans
miesiąc temu
czemu nie dopisali - jak większość demokratów w USA - Nicholas Ruthenberg ma najlepsze samopoczucie wtedy kiedy w odbycie trzyma przynajmniej dwa palce
Kuba
miesiąc temu
no po udostępnieniu takich danych o sytuacji jak zachowanie zatrzymanego już na dołku to pewnie kilku straci pracę , ale to dziwne , zazwyczaj to policjanci lubia zaglądać w pupę , ileż to razy na dołku policjant dostał kupą na twarz i wszyscy się śmieli w Polsce haha , stare czasy , no mają coś z tymi odbytami to pewnie przez życie z samymi facetami pod prysznicem na szkoleniach
Nrhehe
miesiąc temu
Poko widać doleciało za wielka wodę
bEJyyOrT
Prorok
miesiąc temu
KLAWE ZDJĘCIE,"TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY",kto pamięta?
tdonek
miesiąc temu
po PROSTU BYŁ W SZOKU I ZACZĄ SOBIE ZDAWAĆ SPRAWĘ Z WYpoWIEDZIANEGO - "TAK"
ktos
miesiąc temu
Indian River a gdzie to jest w Polsce bo nie bardzo mnie interesują stany zjednoczone to jedna wielka patologia.
USA
miesiąc temu
Nie zmiażdżyli mu krtani?
1,2,3
miesiąc temu
Faktycznie -jest wątek Trumpa.
Rodo
miesiąc temu
Ludzie co się dzieje nienawiść w was kipi człowiek nie żyje i koniec dlaczego go obrażacie pamiętajcie że karma wraca
sds
miesiąc temu
prawdziwy ulan!
lkoi
miesiąc temu
śliczny niczym ten co grał główną rolę w filmie Boże ciało
wefw
miesiąc temu
nic dodać, nic ująć - jeden z przeciwników Trumpa
Bolek
miesiąc temu
Myślałem że to Zbyszek Zero
bEJyyOrL
AtH
miesiąc temu
W pierwszej chwili myślałem że to Zatorski :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić