Kobiecie uciekł autobus. ''Pani wsiada, zaraz go dogonimy''

139

Mieszkanka Łodzi próbowała dobiec do autobusu i prawie jej się to udało, ale gdy nacisnęła przycisk, usiłując otworzyć drzwi, pojazd ruszył. Rozzłoszczona kobieta tupnęła nogą i zaczęła się wycofywać. I wtedy pojawił się on — kierowca, który podbił serca internautów. Krótkie nagranie zamieszczone w sieci przypomina, że warto sobie pomagać.

Kobiecie uciekł autobus. ''Pani wsiada, zaraz go dogonimy''
Krótkie nagranie zachwyciło internautów (''Ej Cinek, jesteśmy zgubieni'', Facebook)

Jak powszechnie wiadomo, nie każdy bohater nosi pelerynę. Czasem wystarczy naprawdę niewiele, żeby komuś pomóc. Potwierdza to nagranie, które pojawiło się ostatnio w mediach społecznościowych.

Każdy, kto mieszka w większym mieście, zna to frustrujące uczucie — gdy pogoń za autobusem (lub tramwajem) kończy się niepowodzeniem, a drzwi zamykają się tuż przed nosem niedoszłego pasażera. Niedawno przydarzyło się to pewnej mieszkance Łodzi.

Kobieta najprawdopodobniej spieszyła się do pracy i bardzo zależało jej na tym, żeby wsiąść do autobusu. Gdy ten zaczął odjeżdżać, niedoszła pasażerka ze złości aż tupnęła nogą. Wtedy wydarzyło się coś, co uratowało jej dzień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niezapowiedziani goście. Kobieta nagrała, co działo się pod jej domem

Kobiecie uciekł autobus. Pomógł kierowca

Nietypowe wydarzenie zarejestrowano przy ulicy Niciarnianej w Łodzi. Do rozczarowanej kobiety podjechał przypadkowy kierowca, który widział całe zajście.

Pani wsiada, zaraz go dogonimy, pani wsiada — zaproponował mężczyzna.

Niedoszła pasażerka autobusu, nie namyślając się zbyt długo, skorzystała z tej propozycji. Kierowca szybko wyprzedził autobus, dzięki czemu dojechał przed nim na kolejny przystanek.

Choć trasa była krótka, zaskoczona kobieta kilka razy zdążyła podziękować uczynnemu kierowcy. Ostatecznie zadowolona była nie tylko pasażerka, ale i internauci, którzy obejrzeli krótkie nagranie, opublikowane na profilu "Ej Cinek, Jesteśmy Zgubieni" na Facebooku.

''Piękny gest bądźmy życzliwi dla innych'', ''Pięknie, brawo dla Pana... takich serc, charakterów, takich małych/wielkich gestów potrzebujemy'', ''Podziwiam reakcję, super, serce rośnie'', "Mało takich ludzi brawo dla pana'', ''Super człowiek oby więcej takich było'' - czytamy w komentarzach.

Okazuje się, że w sieci zdarzają się treści, które wywołują jedynie pozytywne emocje.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić