o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Kobieta odrzuciła oświadczyny. Wrócił i ją zamordował

78
Podziel się

Do morderstwa kobiety o imieniu Sonia doszło w Rawalpindi na północy Pakistanu. Jej rodzice otrzymali propozycję, aby ich córka wyszła za mąż za miejscowego muzułmanina. Kiedy odrzucili ofertę, ten zdecydował się zemścić na niedoszłej narzeczonej.

Kobieta odrzuciła oświadczyny. Wrócił i ją zamordował
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images, Syed Zargham , Stringer)
bDTIiMxx

Jak podaje ANI News, mężczyzna, który oświadczył się tragicznie zmarłej Soni, nazywa się Shehzad. Nie poprosił jej o rękę osobiście – zgodnie z lokalną tradycją poprosił o pośrednictwo swoją matkę, która przedstawiła ofertę ślubu potencjalnym teściom syna. Ci jednak odmówili, tłumacząc, że córka jest już zaręczona z innym mężczyzną.

Odrzuciła zaręczyny muzułmanina. Zemścił się w krwawy sposób

Według ustaleń pakistańskiej policji Shehzad nie pogodził się z tym, że jego oświadczyny zostały odrzucone. Muzułmanin postanowił zemścić się na Soni – otworzył do kobiety ogień, kiedy spacerowała ze swoim narzeczonym.

bDTIiMxz

Funkcjonariusze lokalnej policji zatrzymali już oprawcę Soni. Podejrzewają, że Shehzad nie działał sam. W dokonaniu morderstwa miał mu mężczyzna o imieniu Faizan, który także znajduje się już w rękach stróżów prawa.

bDTIiMxF

Morderstwo Soni nie było pierwszą taką tragedią, do której doszło w Pakistanie. W ostatnich miesiącach zaobserwowano gwałtowny wzrost napaści na młode chrześcijanki. Kobiety i nastolatki są porywane przez muzułmanów, którzy zmuszają je do małżeństwa, a wcześniej często także przejścia na islam. W przypadku konwersji taki związek pozostaje legalny nawet w przypadku, gdy żona jest niepełnoletnia.

Zobacz także: Zobacz też: Bestia znad Wołgi złapana. Jest podejrzany o zabicie 26 kobiet
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTIiMya
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
vaka
4 miesiące temu
Pakistan to chory kraj. Niestety wielki i ludny, chrzescijanie sa tam mordowani, zniewazani, maja mniejsze prrawa. Cisza.
Tu i teraz
4 miesiące temu
po ślubie zrobił by to samo
Olo
4 miesiące temu
"otworzył do kobiety ogień" może chciał ją ogrzać? Co za idiotyczne stwierdzenie.
bDTIiMyb
Czytelnik
4 miesiące temu
W dokonaniu morderstwa miał mu mężczyzna o imieniu Faizan, który także znajduje się już w rękach stróżów prawa. - Zawsze wiedziałem że niemcy pisać potrafią tylko z czytaniem mają duże kłopoty.
Fraktałowicz
4 miesiące temu
PIS mani sprowadzili całe rzesze czeczeńskich muzułmanów do Polski
Najnowsze komentarze (78)
++++
4 miesiące temu
A kogo to obchodzi?!
no no ...
4 miesiące temu
no ..do tego zmierzasz europo??
mi.
4 miesiące temu
To nie religia , tylko ludzie są źli .Oni właśnie interpretują religię po swojemu dla własnej korzyści .
Kula
4 miesiące temu
Polacy są lepsi, chciałam rozwodu to małżonek mnie wykończył wystawiając nieprawdziwa opinie, doszło dobrekoczynow z jego strony... odeszłam bez rozwodu bo mu nie potrzebny... poznajesz kogoś próbujesz ułożyć sobie życie powtórne ryzykujesz, obecny partner stosuje zasadę najlepsza obrona jest atak a jak mu coś zarzucasz to później przepisuje to tobie... a na wieść o rozstaniu wpada w szał i zaczyna się wyzywać... dzisiaj mężczyzn jest takich jak im się czegoś odmawia, nieważne jakiej narodowości... bądźcie kobiety ostrozne
Gustaw
4 miesiące temu
Poczytałem trochę Mahometa. Wniosek ? To zupełnie co innego niż postrzegany przez nas islam. I myślę, że ludzie, którzy wspinają się na szczyty religijnych organizacji są podobni. Niezależnie jakiej wiary to dotyczy. I to co tworzą daleko odbiega od źródła. Oczywiście islam jest bardziej opresyjny ale co powiedział ostatnio Rydzyk ? To nie płynęło z serca.
Alojzy
4 miesiące temu
Bo chrzescijanie lubie nadstawiac policzka to niech sobie beda ofiarami. Dla slabych nie ma miejsca w swiecie zwierzat.
Iza
4 miesiące temu
U nas kobiety też walczą z katolicyzmem i chrześcijaństwem. Odbije się im to kiedyś czkawką, nawet nie wiedza co czynią. Nadejdą czasy islamu, nie będzie chrześcijaństwa i kobiet też nie będzie...
młoda
4 miesiące temu
To wszystko czeka Europę, jeżeli się nie opamięta, dlatego lewactwu mówię stanowcze nie.
bDTIiMxT
chrześcijanin
4 miesiące temu
Przyjdź Panie Jezu, przyspiesz dzień Twojego powtórnego przyjścia
qas
4 miesiące temu
"W dokonaniu morderstwa miał mu mężczyzna o imieniu Faizan, który także znajduje się już w rękach stróżów prawa." - grunt to znać język ojczysty.
Andre
4 miesiące temu
Czytelniku - Niemcy może i potrafią pisać po niemiecku ale po polsku to ani pisać ani czytać nie potrafią
Mark 1
4 miesiące temu
Apel do wszystkich kobiet w Polsce i w Europie - działajcie, demonstrujcie jeszcze intensywniej za sprowadzaniem muzułmanów i innych imigrantów aby wzbogacać kulturę i obyczaje. Palcie i niszczcie kościoły i zwalczajcie chrześcijaństwo uważane przez was za tak strasznie opresyjne wobec was.
ABC
4 miesiące temu
I oni mają bombę atomową.A armię większą i lepiej uzbrojoną niż nasza dziadowska.
sda
4 miesiące temu
niedługo w polskainie też tak będzie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić