Kolejna tragedia w Mysłowicach. Kilkuletni chłopiec zmarł na oczach ciężarnej matki

120

W Mysłowicach doszło do kolejnej już tragedii w ciągu jednego tygodnia. W niedzielę służby zostały wezwane do jednego z mieszkań do źle czującego się dziecka. Niestety, mimo usilnych starań medyków, życia kilkuletniego chłopca nie udało się uratować. Jak ustalił "Fakt", dramat rozegrał się na oczach ciężarnej matki.

Kolejna tragedia w Mysłowicach. Kilkuletni chłopiec zmarł na oczach ciężarnej matki
W Mysłowicach zmarło kilkuletnie dziecko (Facebook, Andrzej Kozłowski)

22 maja w Mysłowicach (woj. śląskie) doszło do dramatu. Późnym popołudniem ratownicy otrzymali zgłoszenie do mieszkania przy ul. Bytomskiej. Wynikało z niego, że kilkuletnie dziecko znajduje się w złym stanie.

Kolejna tragedia w Mysłowicach

Na miejsce rozdysponowano pogotowie, straż pożarną i policję, pod blokiem lądował także śmigłowiec LPR. Jak ustalili dziennikarze "Faktu", u małego chłopca doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety ratownikom nie udało się go uratować.

Według nieoficjalnych informacji dziecko zmarło na oczach swojej ciężarnej matki. Kobieta z powodu przytłaczających emocji miała stracić przytomność i również potrzebowała pomocy medycznej. Została zabrana do szpitala.

Sprawa trafiła już na prokuraturę. Zwłoki dziecka zostaną poddane sekcji. Śledczy liczą, pozwoli to ustalić szczegółowe okoliczności śmierci kilkulatka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

To już kolejna tragiczna śmierć dziecka, do jakiej doszło ostatnio w Mysłowicach. Przypomnijmy, że w środę 18 maja na jednej z tamtejszych posesji znaleziono ciało 7-letniej dziewczynki. Z ustaleń śledczych wynika, że dziecko zostało przysypane piaskiem, który zablokował drogi oddechowe.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić