Melania ujawnia. Syn Trumpa był zakażony koronawirusem

9

Najmłodszy syn Donalda Trumpa był zakażony koronawirusem. O chorobie COVID-19 u 14-letniego Barrona poinofmorwała pierwsza dama Melania Trump. Na szczęście nastolatek już wyzdrowiał.

Melania ujawnia. Syn Trumpa był zakażony koronawirusem
Barron Trump był zakażony koronawirusem. (PAP, EPA)

Kolejna znana osoba zakaziła się koronawirusem w USA. Okazało się, że nie tylko para prezydencka miała problem z COVID-19. Pierwsza dama Melania Trump przyznała, że wirusem zakaził się również ich 14-letni syn Barron. O wszystkim poinformowała w tekście "Moje osobiste doświadczenia z Covid-19", opublikowanym na stronie internetowej Białego Domu.

Całe szczęście Barronowi nic się nie stało. Rodzice przyznali, że chłopak bardzo szybko wyzdrowiał i przeszedł chorobę bezobjawowo.

Trumpowie zakazili się koronawirusem w Białym Domu 26 września, podczas wydarzenia, na którym przedstawiono kandydatkę do Sądu Najwyższego, Amy Coney Barrett.

Nie sądzę, żeby wiedział, że go miał, ponieważ jest młody, a jego układ odpornościowy jest silny i szybko to zwalcza - powiedział Trump o swoim synu na wiecu w Iowa.

Koronawirus w USA

Rozwój epidemii koronawirusa w USA nie zwalnia. Nadal codziennie odnotowuje się w tym kraju kilkadziesiąt tysięcy nowych zakażeń. COVID-19 nie oszczędza nikogo, czego przykładem było zakażenie pary prezydenckiej.

Stany Zjednoczone są krajem najbardziej dotkniętym pandemią koronawirusa. Od jej początku wirusem zakaziło się tam niespełna 8 milionów osób, z czego 217 tysięcy z nich zmarło.

Zobacz także: Trump wrócił do Białego Domu
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić