o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Trump przesadził? Oburzające zdjęcie

201
Podziel się

Donald Trump kpi na Twitterze ze swojego rywala w wyborach prezydenckich Joe Bidena. Opublikowane zdjęcie sugeruje, że Biden powinien trafić do domu starców. Wpis wywołał oburzenie w mediach społecznościowych.

Trump przesadził? Oburzające zdjęcie
(PAP, EPA)
bDeVtclh

W Stanach Zjednoczonych trwa kampania prezydencka. Donald Trump opublikował na Twitterze grafikę, która przedstawia Joe Bidena jako jednego z rezydentów domu starców.

Biden na rezydenta (domu starców – red.) – głosi wpis, który w prosty sposób parodiuje hasło "Biden na prezydenta".
bDeVtclj

Trump naśmiewa się ze starszych ludzi? Wpis wywołał oburzenie

Wpis amerykańskiego prezydenta wywołał oburzenie w mediach społecznościowych. Komentatorzy zarzucili Trumpowi, że naśmiewa się ze starszych ludzi. Joe Biden ma 77 lat, zaś Donald Trump – 74.

Joe Biden do seniorów: Dla Trumpa jesteście nikim

Joe Biden przemawiał we wtorek w ośrodku dla seniorów na Florydzie. Zarzucił prezydentowi Trumpowi ignorowanie zagrożenia, jakie koronawirus stanowi dla seniorów. Biden ocenił, że Donald Trump nie traktuje starszych ludzi poważnie.

Dla Trumpa jesteście zbędni, można o was zapomnieć, jesteście praktycznie nikim. Tak właśnie postrzega seniorów, tak was widzi – stwierdził Joe Biden.
bDeVtclp

Biden podkreślił wtedy także, że "jedynym seniorem, o którego dba Trump, jest on sam".

Wybory prezydenckie w stanach. Ostatnia prosta kampanii

Joe Biden prowadzi w sondażach z urzędującym prezydentem Donaldem Trumpem o ponad 20 punktów procentowych wśród wyborców w wieku 65 lat i starszych. Wskazują na to dwa odrębne sondaże. Jeden z nich został przeprowadzony dla CNN, a drugi dla NBC News oraz Wall Street Journal.

Analitycy podkreślają, że seniorzy są najbardziej wiarygodną grupą wyborców w Stanach Zjednoczonych. Rzadko bowiem głosują inaczej, niż deklarują.

bDeVtclq

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada. Przed głosowaniem wyborcy będą mogli posłuchać dwóch debat. Odbędą się one 15 i 22 października.

Obejrzyj także: Debata Trump-Biden. Były minister kibicuje Donaldowi Trumpowi

bDeVtclK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(201)
Pewnik
1 tyg. temu
Różnica wiekowa niewielka.W mądrości wieki świetlne
Hgh😈😈😈😈
1 tyg. temu
Zapomniałem dodać ze to wybory geriatryczne😂 to już USA nie ma innych ludzi młodszych?
epi
1 tyg. temu
san escobar
bDeVtclL
Kulawy
1 tyg. temu
Kiedy to indewiduum wstąpi do pis ?
Antoni
1 tyg. temu
Poziom kultury Trumpa tylko do pozazdroszczenia. Nie wiem jak Amerykanie mogą go poważnie traktować. Biden do domu starców, a on taki jurny i żywotny do pewnego przy...... Że się nie wstydzi swoich słów. Ale mówią, że tonący brzytwy się chwyta.
Najnowsze komentarze (201)
kazpk
4 dni temu
To nie dotyczy wszystkich starszych ludzi, tylko tych ktorym wladza sie marzy i to prezydencka, Biden ma zaniki pamieci i nic tego nie zmieni
Piter
5 dni temu
Jeśli Biden zrównuje nas z reżimem Łukaszenki to znaczy że zmiany sklerotyczne są u niego dalej posunięte niż u Trumpa
Piter
5 dni temu
Jeśli Biden zrównuje nas z reżimem Łukaszenki to znaczy że zmiany sklerotyczne są u niego dalej posunięte niż u Trumpa
XYZ
6 dni temu
Jak można głosować na kogoś takiego? Pycha i starość.
zzaoceanu
6 dni temu
Jak nie ma nic innego to sie robi i tak. Gdyby Trump spelnil choc 1/4 tego co naobiecywal w 2016 roku to by mial moj glos...
Grzesiek
6 dni temu
I brak poczucia humoru komunisty Bidena i chęć wykorzystania niefortunnego (być może!) żartu, a obrazy seniorów nie widzę!!!
Adi
7 dni temu
Boże chroń mnie od San Escobar
ello
7 dni temu
Wybory się nie odbędą.. bedzie wielka tragedia w NY..
bDeVtclD
US#1
7 dni temu
Jego ostatnie drygi.
Franz Mauer
7 dni temu
Dawno, dawno temu , za czasow ZSRR nasmiewano sie, ze rzadzi tam grupa staruszkow a w USA dochodza do wladzy mlodzi ludzie. Ale jak sytuacja sie odwrocila to jest OK
mnb
7 dni temu
go Donald !
Local hero
7 dni temu
Brawo dla pana Trumpa ma najlepsze poczucie humoru, Joe Biden to pompowany Breżniew nie wie co się dzieje dookoła, zaawansowana skleroza
ak2
7 dni temu
Cztery lata młodszy i uważa się za młokosa? Podobno po przebyciu koronowirusa występują problemy neurologiczne. Czy to aby nie ten przypadek?
nie_naiwna
7 dni temu
Trampek ma podejrzanie żółtą twarz, jeszcze bardziej niż zwykle. Czy to nie problemy z wątrobą na skutek dużych dawek leków?! Ciekawe jak by wyglądał bez tupeciku, farbowanych włosów i samoopalacza? 3 lata różnicy - żałosny jest.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić