aktualizacja 

Koronawirus. Nie żyje 20-letnia studentka. Zgłosiła się na pogotowie

158

20-letnia studentka psychologii z Michigen zaczęła odczuwać objawy koronawirusa 20 października. Kilka dni później przeszła ponowny test na obecność COVID-19. Pozytywny wynik otrzymała kiedy już nie żyła...

Koronawirus. Nie żyje 20-letnia studentka. Zgłosiła się na pogotowie
20-letnia studentka psychologii z Michigen była zakażona koonawirusem.

20-letnia Bethany Nesbitt była studentką psychologii na Grace College w stanie Indiana (USA). 20 października Bethany zaczęła odczuwać objawy koronawirusa. Dwa dni później testy potwierdziły zakażenie COVID-19. Od tego czasu 20-latka przebywała na kwarantannie w swoim pokoju w akademiku.

Po 6 dniach Bethany, która chorowała na astmę zgłosiła się na pogotowie gdyż spadł jej poziom tlenu. Lekarz stwierdził, że studentka wraca do zdrowia, więc zalecił by wróciła do mieszkania i kontynuowała samoizolację. 29 października studentka została ponownie przetestowana.

Wyniki wróciły jako COVID-pozytywne już po jej śmierci - powiedziała rodzina.

30 października o godzinie 10 rano Bethany została znaleziona martwa w swoim pokoju w akademiku. "Tej nocy Bethany oglądała Netflix i poszła spać" - pisze rodzina studentki. Za oficjalną przyczyną śmierci Bethany Nesbitt uznano zator tętnicy płucnej, ale lekarz sądowy stwierdził, że COVID-19 przyczynił się do śmierci 20-latki.

Rodzina Bethany wzywa teraz do zachowania ostrożności szczególnie wśród młodych ludzi, którzy zdają się nie przejmować niebezpieczeństwem.

Proszę nie zakładać, że młodzi ludzie nie zostaną dotknięci tym wirusem. Bethany była ostrożna. Nosiła maseczkę. Dystansowała się społecznie - czytamy w oświadczeniu rodziny.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Prof. Włodzimierz Gut: "Dynamika całego procesu zakażeń jest tragiczna" (WIDEO)
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić