aktualizacja 

Koronawirus w pizzerii. Sanepid szuka klientów. Sprawdź, czy tam jadłeś

40

Pracownicy restauracji z Opalenicy zostali objęci kwarantanną tuż po tym, gdy jeden z kelnerów, poddany testowi na COVID-19, uzyskał wynik pozytywny. Sanepid prosi klientów restauracji o kontakt.

Koronawirus w pizzerii. Sanepid szuka klientów. Sprawdź, czy tam jadłeś

Sanepid z Nowego Tomyśla prosi o kontakt klientów restauracji z Opalenicy "Fifna Koza". Jeden z kelnerów miał koronawirusa, którego przechodził zupełnie bez żadnych objawów. Obecnie zarówno on, jak i cały personel zostali objęci kwarantanną.

Placówka sanitarno-epidemiologiczna szuka klientów, którzy byli w lokalu w dniach pomiędzy 21.08 - 23.08. Pilny kontakt i poddanie się testowi może pomóc ograniczyć ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. Osoby z pozytywnym wynikiem zostane objęte kwarantanną.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Sprawdziliśmy, jak wygląda powrót do szkoły w czerwonej strefie

Klienci tych restauracji proszeni o kontakt z sanepidem

Szczególnie że nie jest to pierwszy przypadek restauracji, w której pracownik był chory na COVID-19. Zaledwie kilka godzin temu restauracja "Fragola" poinformowała o wynikach testów kolejnych pracowników restauracji, którzy musieli poddać się im z powodu choroby ich kolegi. Tym razem wynik okazał się być negatywny, a kolejni pracownicy czekają na informacje.

Również i w tamtym przypadku sanepid apelował o pilny kontakt. Kelner, który otrzymał pozytywny wynik, pracował w dniach podanych poniżej w komunikacie opublikowanym na Facebooku przez lokal.

Jeden z naszych pracowników (kelner) pracujący w dniach: 17.08.; 19.08.; 21.08.; 22.08.; 23.08.; ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić