o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koronawirus w Polsce. Dramatyczne dane. Blisko kolejnego rekordu

126
Podziel się

Ministerstwo Zdrowia opublikowało sobotni raport związany z epidemią koronawirusa w Polsce. Tym razem kolejny rekord zakażeń koronawirusem nie padł, ale niewiele brakowało, by tak się stało. Znów odnotowano przeszło 13,5 tys. zachorowań!

Koronawirus w Polsce. Dramatyczne dane. Blisko kolejnego rekordu
Koronawirus w Polsce. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia (PAP)
bDplIPQR

W sobotę 24 października potwierdzono łącznie 13 628 przypadków koronawirusa (dzień wcześniej padł rekord, kiedy to odnotowano 13 632 infekcji). Nowe zakażenia wykryto na terenie następujących województw: mazowieckiego (2026), małopolskiego (1482), wielkopolskiego (1472), śląskiego (1262), łódzkiego (1001), podkarpackiego (891), kujawsko-pomorskiego (777), pomorskiego (776), lubelskiego (715), dolnośląskiego (645), zachodniopomorskiego (580), opolskiego (558), świętokrzyskiego (412), lubuskiego (379), warmińsko-mazurskiego (344), podlaskiego (308).

Koronawirus w Polsce. Kolejne ofiary śmiertelne

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że zmarło łącznie 179 osób zakażonych koronawirusem. 150 pacjentów miało choroby współistniejące, a 29 zmarło na COVID-19.

bDplIPQT

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

W sumie w naszym kraju stwierdzono do tej pory 241 946 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 4 351 osób.

Dzienny raport o koronawirusie mówi o tym, że zakażeni zajmują 11 496 łóżek w szpitalach (spośród 19 132). Zajętych jest też 911 respiratorów (spośród 1434). 478 761 osób przebywa w kwarantannie, a 57 802 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory wyzdrowiało 109 344 zainfekowanych wirusem z Chin.

bDplIPQZ
Zobacz także: Od krachu po hossę. Pandemia wstrząsnęła rynkami. "Te branże zyskują, nic im nie zaszkodzi"
bDplIPRu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
Zostań w domu
miesiąc temu
Super nagłówek, zostań w domu. Tylko jak mam to zrobić jak w mojej i żony pracy nie ma czegoś takiego jak praca zdalna a na dodatek córka chodzi do 1 klasy szkoły podstawowej i po zajęciach idzie na świetlicę i odbiera ja mój 80 letni tata bo my kończymy pracę grubo po 16tej. Czyli zostań w domu może tylko być dla seniorów. P. S. Aktualnie jesteśmy na kwarantannie po koronie w klasie córki, a podobno dzieci nie zarażają.
Ale
miesiąc temu
Mateusz zaraz powie że sytuacja opanowana wspaniale sobie radzimy wszyscy nam zazdroszczą i krzywa się wypłaszcza...
eda
miesiąc temu
Od samego początku było wiadome to,że wszyscy muszą zachorować
bDplIPRv
plm
miesiąc temu
dziś WSZYSCY powinni wyjść na spacery uliczne
xxx
miesiąc temu
A dadza mi pieniadze za siedzenie w domu?
Najnowsze komentarze (126)
rvo
miesiąc temu
Zostań w domu. Najlepiej wleź pod łóżko i wyglądaj z której strony nadlatuje wirus. A wszystko inne samo przyleci.
ja123
miesiąc temu
kasują niewygodne komentarze
Jaco
miesiąc temu
Plan globalizacji przez KLAN ROCKEFELLERÓW , KLAN ROTHSCHILDÓW , GRUPA BILDERBERG i innych idzie zgodnie z planem przy pomocy ,, Covid '' . Zniszczyć gospodarki światowe aby rządzić światem oraz wprowadzenie jednej waluty . 1) Zniszczenie wszystkich istniejących rządów 2) Zniesienie własności prywatnej 3) Zniesienie dziedziczenia 4) Zniszczenie patriotyzmu 5) Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej 6) Zniszczenie wszystkich religii, poza judaizmem 7) Utworzenie rządu światowego na gruzach tych fundamentów cywilizacji Trz.....kowski i Siko..ki w grupie niszczących Polskę należą do klanu.
lili
miesiąc temu
widac ten apel na ulicach
inga
miesiąc temu
po co ogłaszają ile osób jest zakażonych? Tak naprawdę, skoro nie jesteśmy się w stanie uchronić przed zakażeniem, istotne są tylko przypadki aktywne, a szczególnie te wymagające opieki szpitalnej. Może grypą też zakaża się dużo więcej osób niż na nią choruje? Może to normalne, tak działa natura. Zamiast tracić czas na nic nieznaczące statystyki, lepiej skupić się na szukaniu lekarstwa. Lekarstwa, a nie niewiele dającej szczepionki.
hejt
miesiąc temu
stop hejt nie kasuj moich wpisów
doradca
miesiąc temu
polacy powinni zostac w domu i tam umierac tego chce nasza władza, wąt z nimi, jak to jeszcze długo będziemy znosic
Polecam
miesiąc temu
Wiecie co, mam już dość tego straszenia i po obiedzie idę do lasu pooddychac świeżym powietrzem, a przy okazji jakiegoś grzybka znaleźć. Idę dopuki można 😉
bDplIPRn
Malcolm X
miesiąc temu
To nie cowit to nie leczona grypa i zapalenie płuc. Holokaust Polaków. Rząd zabija nas oficjalnie
Dużo więcej
miesiąc temu
Dzisiaj niecałe 12 tys.nowych zachorowań. Cóż niedziela i zawsze jest mniejsza liczba. Dane są pokazywane z badań które są wykonywane w dniu poprzedzającym. To pytanie, dlaczego w sobotę robicie mniej testów???
Złość
miesiąc temu
Jeśli mamy siedzieć w domu, to kto będzie zarabiał pieniądze aby przeżyć, zapłacić rachunki, zapłacić ratę kredytową, leasingową. Czy pan Morawiecki nam to pokryje ????
kot
miesiąc temu
a kto rachunki zapłaci , albo bieda i głód , albo straszenie wirusem i jedno i drugie nie pociąga
nagłówki
miesiąc temu
Dramatyczne dane, wstrząsające sceny, przerażające doniesienia, włos się na głowie jeży, cała Polska drży ze strachu, radosne oświadczenie Billa, czy nasz rząd planuje zakupić, cały świat pod wielkim wrażeniem, pierwsze szczepionki już dostępne, czy polacy zrozumieją obowiązek, tłumy w gabinetach zabiegowych, nieprawdziwe informacje o obozach, dodatkowe środki dla szpitali psychiatrycznych, lekarze zaprzeczają pomówieniom, wybitni transplantolodzy dziękują rządowi, skrócony czas oczekiwania biorców, odznaczenia dla urzędników, ordery dla ministrantów, pokój i bezpieczeństwo...
Adam40
miesiąc temu
Zachowań coraz więcej rząd powinien wstrzymaćwiczenia wypłaty 13 emerytur dla osób które mają powyżej 2000 emerytury ograniczyć 500+,i nie zajmować się emeryturami staż owymi państwo na to nie stać? Trzeba zająć się leczeniem chorych nie tylko na covid 19
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić