aktualizacja 

Korwin-Mikke uczy historii. Pokazał się w kontrowersyjnym przebraniu

8

Janusz Korwin-Mikke to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. 79-letni poseł nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w przebraniu uczy historii. Internauci są zachwyceni. "Piękny cosplay, panie Januszu" - piszą.

Korwin-Mikke uczy historii. Pokazał się w kontrowersyjnym przebraniu
Janusz Korwin-Mikke w przebraniu mówi o Kaukazie (AKPA, AKPA)

Janusz Korwin-Mikke został youtuberem. Od roku publikuje na słynnej platformie filmiki, w których komentuje bieżące wydarzenia. Oprócz tego w nagraniach porusza wątki historyczne. Tym razem zabrał się za historię Kaukazu.

W wideo o kaukaskich konfliktach nie byłoby nic dziwnego, gdyby poseł nie wystąpił w przebraniu. To właśnie strój i cała sceneria zwróciła uwagę internautów. Dodatkowo, komentują obecność rudego kota na kolanach Janusza Korwin-Mikkego.

Korwin-Mikke zasiadł obok telewizora, na którym wyświetlił mapę. Na siebie założył tradycyjny strój ze złotym nakryciem głowy, a na kolanach trzymał rudego kota. Jak twierdzą internauci, to właśnie czworonożny przyjaciel polityka skradł całe show.

Liczne komentarze internautów

Fani są zachwyceni. Komentują wygląd, ale też temat nagrania. Piszą:

Piękny cosplay panie Januszu, przystojnie pan się prezentuje.
Ten kot wygląda jakby zaraz miał oznaczyć teren.
Takie e-lekcje to ja rozumiem.
Panie Januszu, to Pan ma telewizor w domu?

Warto dodać, że Kaukaz to region na pograniczu Europy i Azji pomiędzy Morzem Czarnym a Kaspijskim wokół gór Kaukaz. Od północy graniczy z europejską częścią Rosji, od południa z Azją Zachodnią (Przednią).

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić