Koszmar bezdomnego z Łodzi. Dwóm mężczyznom grozi dożywocie

7

Pod koniec sierpnia w Łodzi w tajemniczych okolicznościach zginął bezdomny mężczyzna. Na jego ciele odnotowano liczne obrażenia. Policja zatrzymała właśnie dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w brutalnym morderstwie.

Koszmar bezdomnego z Łodzi. Dwóm mężczyznom grozi dożywocie
Dwie osoby usłyszały zarzut udziału w brutalnym zabójstwie bezdomnego (KMP w Łodzi)

24 sierpnia policjanci z Łodzi otrzymali zgłoszenie dotyczące zgonu 54-letniego bezdomnego mężczyzny. Ciało znalazła znajoma denata, która dostarczała mu pożywienie do pustostanu, w którym bezdomny na co dzień przebywał.

Brutalne morderstwo w Łodzi

Według śledczych obrażenia na ciele mężczyzny sugerowały, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. W ramach przesłuchań świadków funkcjonariuszom udało się ustalić, co zdarzyło się przed śmiercią 54-latka.

Jak się okazało, 21 sierpnia mężczyzna wszedł w konflikt "na tle osobistym" z trójką osób mieszkających w tym samym pustostanie - poinformowała we wtorek KMP w Łodzi. "W efekcie niespodziewanej eskalacji agresji mężczyzna był kopany i uderzany po całym ciele" - czytamy na stronie policji.

W trakcie zdarzenia sprawcy mieli być nietrzeźwi i dopiero następnego dnia uświadomili sobie, co zrobili i postanowili zmienić miejsce pobytu. Mimo tego jeszcze w dniu zgłoszenia mundurowi zatrzymali 46-letniej kobietę i 32-letniego mężczyznę, biorących udział w zajściu. Kolejnego dnia w ręce policji trafił ich 42-letni kompan

Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóm mężczyznom zarzutów współudziału w zabójstwie 54-latka. Za to przestępstwo może im grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności. Ich znajoma odpowie natomiast za nieudzielenie pomocy pokrzywdzonemu, za grozi do 2 lat więzienia.

Podejrzani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności w sprawie są prowadzone przez śledczych z II Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Talibowie wkroczyli do amerykańskiego hangaru. Oto co tam znaleźli
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić