Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Koszmarne odkrycie na Pradze-Południe w Warszawie. Wezwała służby

32
Podziel się:

Kobieta spacerująca z psem dokonała w Warszawie strasznego odkrycia. Na drzewie wisiało ciało nieznanego jej mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano służby, o czym informuje dziennik "Super Express".

Koszmarne odkrycie na Pradze-Południe w Warszawie. Wezwała służby
Koszmarne odkrycie na Pradze-Południe w Warszawie. Ciało wisiało na drzewie (Google Maps)

Nie wiadomo, kim był denat. W środowy poranek kobieta spacerująca z psem zobaczyła wiszące na drzewie zwłoki około 30-letniego mężczyzny nieopodal dzikiego przejścia przez torowisko na Olszynce Grochowskiej. Na miejscu od rana pracuje policja. Informacje o tragicznym odkryciu potwierdziła podinsp. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji.

Ustalały tożsamość mężczyzny, ponieważ nie miał ze sobą dokumentów. O sytuacji zostaliśmy powiadomieni przez panią, która przechodziła rano z psem. Czynności dopiero będą wykonywane na miejscu zdarzenia. W tej chwili jest ono zabezpieczone. Będziemy powiadamiać prokuraturę - podała policjantka dla "Super Expressu".

Okoliczności tragedii na razie nie są znane. Wszelkie szczegóły dotyczące śmierci mężczyzny będzie ustalała policja. Na miejsce tragedii przyjechał też brat zmarłego mężczyzny. Nie wiadomo, czy doszło do samobójstwa, czy zabójstwa.

Można uniknąć tragedii

Samobójstwa są najczęstszą przyczyną przedwczesnych zgonów, którym można zapobiec. Od wielu lat psycholodzy informują, iż w naszym kraju potrzebne jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie tematyki samobójstw.

Osoba zagrożona samobójstwem może dawać nam sygnały, których nie należy lekceważyć, między innymi: mówić o popełnieniu samobójstwa, mieć problemy z jedzeniem i spaniem, drastycznie zmieniać swoje zachowanie, wycofywać się z kontaktów towarzyskich, tracić zainteresowanie pracą czy szkołą.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
pico
2 miesiące temu
Jak to na miejsce tragedii przyjechał brat zmarłego skoro dopiero policja ustala tożsamość denata?....
pico
2 miesiące temu
Ufff...dobrze że denat nie był znanym jej mężczyzną.....
Polak
3 miesiące temu
darmowa rada dla niezadowolonych - jedźcie zrywać szparagi u swoich panów z niemiec, nikt wam tu nie karze siedzieć
sji
3 miesiące temu
obok artykuł pt Dziennikarka TVN24 załamała się na wizji, bez komentarza... bo nieskazitelnego tefałenu nie wolno krytykować? tymczasem w tefałenie czy tefałpe jest tyle manipulacji, a przede wszystkim przmeilcznia różnych faktów i wydarzeń, że nie chce sie oglądać ani jednej ani drugiej telewizji. Czy aż tak bardzo się boicie komentarzy?
Asad
3 miesiące temu
Będzie coraz więcej samobójstw tego nie unikniemy w tych czasach. Ale naprawdę jak już idziecie się zważyć w miejsce publiczne to weźcie ten dowód osobisty ze sobą i jakiś worek na głowę. Zaoszczędzicie wiele czasu służbom i może komuś wrażliwemu traumy po takim widoku.
Iza
3 miesiące temu
To co nas czeka jest przerażające ! Rząd robi co chce , jak długo jeszcze ? PL już nie ma ...../......../
Mamy
3 miesiące temu
Kredyt ?na mieszkanie ,może eh .
ofiara mafii ...
3 miesiące temu
Do pseudo-komentujących - powagi trochę, na litość Boską. Czy w was już nie ma człowieczeństwa?
Klimat
3 miesiące temu
więcej tej dziczy ze wchodu. Kultury wideł i siekiery - cywilizacji śmierci niech tu wpuszczą na siłę. Wiodą nas do zagłady. Dość.
aaa
3 miesiące temu
Pewnie skończę jak on, bo nikogo nie obchodzę, nikt mi pomóc nie chce. Pewnie pomyślicie, że pisał to troll. Myślcie co chcecie, mnie już to nie obchodzi. Mimo iż jeszcze oddycham, to w środku jestem trupem.
Marek
3 miesiące temu
Beda ustalac tozsamosc wisielca bo nie jest znana, ale na miejsce zdarzenia przyjechal brat mezczyzny, co za bzdury!?
ot co
3 miesiące temu
A gdyby tam wisiał znajomy mężczyzna to policji by nie zawiadomiła ?
ejże
3 miesiące temu
Zapomnieli dodać, że pies i denat byli trzeźwi. Ten artykuł jest niezgodny z doktryną trzeźwiactwa.
Asasin
3 miesiące temu
Facet zamówił węgiel ale dali mu termin odbioru w styczniu zgodnie z zaleceniami towarzysza Pinokia.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić