Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Kraków. Awantura w samolocie. Interweniowała Straż Graniczna

29
Podziel się:

Kapitan samolotu lecącego z ukraińskiego Charkowa do Krakowa wezwał na krakowskie lotnisko funkcjonariuszy Straży Granicznej. Na pokładzie samolotu doszło do awantury między obywatelami Ukrainy.

Kraków. Awantura w samolocie. Interweniowała Straż Graniczna
Zdjęcie ilustracyjne. (Nadwiślański Oddział Straży Granicznej)

Gdy samolot z Charkowa wylądował w Krakowie, obsługa tłumaczyła, że dwóch obywateli Ukrainy wszczęło awanturę na pokładzie samolotu. Między mężczyznami nawiązała się ostra wymiana słów, po czym doszło do rękoczynów.

Pasażerowie nie wykonywali poleceń kapitana, ani załogi. Dodatkowo, inna zaintrygowana sytuacją obywatelka Ukrainy - pomimo wyraźnych nakazów stewardesy - nagrywała zaistniałe zdarzenie, potęgując tym samym nerwową atmosferę wśród pozostałych podróżnych - podaje "Gazeta Krakowska".

Na miejscu interweniowali funkcjonariusze Placówki SG w Krakowie-Balicach. Mundurowi wezwali agresywnych pasażerów do zachowania zgodnego z prawem i polecili bezzwłoczne opuszczenie samolotu.

Jak podaje "Gazeta Krakowska" dwóch Ukraińców zostało ukaranych mandatami. Trzecia z osób odmówiła przyjęcia mandatu, więc do sądu został skierowany wniosek o jej ukaranie. Ponadto mundurowi byli zmuszeni zastosować środki przymusu bezpośredniego - chwytów obezwładniających oraz kajdanek wobec jednej z awanturujących się osób, która nie zastosowała się do poleceń funkcjonariuszy i odmówiła dobrowolnego wyjścia z samolotu.

Zobacz także: Imigranci na granicy. Kolejne wideo opublikowane przez Straż Graniczną
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
podatnik
6 miesięcy temu
wywalić przez okno
Sędzia Sądu O...
rok temu
Nie chcę oceniać całego narodu bo to głupie. Znam kilka osób naprawdę dobrych z Ukrainy. Natomiast większość to cholerne cwaniaki, bez jakiegokolwiek wstydu , takiego odruchu grzecznościowego. Wielu jest chamów. Wielu. Jak wchodzą do komunikacji miejskiej zobaczą wolne miejsce to naprawdę aż biegną by usiąść. Ustawiają się tam gdzie najczęściej są drzwi wejściowe do busa. By tylko tyłek posadzić. Zachowują się nie kulturalnie i roszczeniowo. Naprawdę wielu wielu. Chociaż napewno nie wszyscy. Wielu.
Sędzia Sądu O...
rok temu
Proponuję deport z powrotem do Ukrainy. Wypad ! Jak się zachować nie potraficie. Won.
gosc
rok temu
A widły mieli oparte o drzwi.
Ada Hrabina P...
rok temu
Ukraińcy to nie naród tylko kilka podgrup Rosyjskich mówiących dialektem. Inaczej to stwierdzimy,że górale i Ślązacy to nie Polacy.
Kolos
rok temu
A Jelcyn mówił do Bolka ukraińcy to nie Naród ty bierz zachodnią a ja wschodnią ale Bolek spękał. Naprawił to dopiero obecny Car Rosji
Dyv
rok temu
A ci psychop@ci wpuścili ich do Polski 5 mln.
wanda
rok temu
Ukraińcy zabili mojego dziadka i wujka,spalili dom a babcia cudem uciekła z małymi dziećmi.Dzieci widziały pogromy ukraińskie i masakrę ludności trauma do dzisiaj pozostaje.Co potomkowie ukraińskich bandytów robią w moim kraju.Kto ich wpuszcza i pozwala na panoszenie się i podnoszenie łba. Pokolenie które to pamięta jeszcze nie umarło.Miejcie litość nad nimi.Żądają odszkodowań od Niemców a kiedy od Ukrainy.
Marcin
rok temu
Dla ludzi o mentalności parobasów ze stajni i komunistycznych roboli jest ZOMO, kontener gazu pieprzowego i szturmowe pały... Niezależnie czy z Polski czy z Ukrainy. Gówno przebiera się widłami a nie wciąga najnowszym odkurzaczem Dysona... Mandaty ew sądy są dla cywilizowanych ludzi
Piotr
rok temu
Ukraińska kultura w całym wydaniu.
Masakra
rok temu
Serio z Charkowa? Takie zwierzęta wpuszczamy do kraju? Kyo normalny mieszka w tym ruskim mieście?
Mój nick
rok temu
Ja znam Ukrainkę, przyjmuje u Nas na osiedlu. Jest niesamowita, jak Ona potrafi podziękować. A jakie ciało.
Art
rok temu
Nie nowość. W maju lecielismy do Turcji na wczasy, to sie dla odmiany awanturowały cebuloki-husarzy i to tak ostro że nawet wygrażali stewardesie. Po wyladowaniu aresztowala ich turecka policja. Samoloty powinny byc limitowane na wschod od Odry
Tobi
rok temu
Pewnie kłócili się o to która szczepionka lepsza
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić