Królowa ma problemy ze zdrowiem. Zauważyli, że opuściła Windsor

3

W tym roku królowa nie wzięła udziału w nabożeństwie z okazji Wielkanocy, motywując to złym stanem zdrowia. Gdy więc opuściła swoje dotychczasowe miejsce pobytu, na poddanych padł blady strach. Okazało się jednak, że mogą być oni spokojni o stan Elżbiety II.

Królowa ma problemy ze zdrowiem. Zauważyli, że opuściła Windsor
Brytyjskiemu dziennikowi udało się ustalić, w jakim celu królowa opuściła dotychczasowe miejsce pobytu. Czy chodzi o jej zdrowie? (Getty Images, 2019 Samir Hussein)

Na przestrzeni ostatnich miesięcy królowa – z powodów zdrowotnych – często odwołuje udział w oficjalnych uroczystościach. Co szczególnie zaniepokoiło jej poddanych, Elżbieta II nie pojawiła się nawet na nabożeństwie z okazji Świąt Wielkiej Nocy, mimo że wcześniej postąpiła tak zaledwie kilka razy w życiu.

Królowa Elżbieta opuściła Windsor. Powód jest wzruszający

Jeszcze do niedawna królowa pozostawała w swoich apartamentach na zamku w Windsorze. Jednak uwadze brytyjskiego dziennika "Mirror" nie uszedł fakt, że monarchini zmieniła swoje miejsce pobytu. Od razu pojawiły się pytania, czy nie doszło do nagłego pogorszenia się jej stanu.

Ostatecznie okazało się jednak, że królowa udała się tylko do swojej wiejskiej rezydencji Sandringham. Elżbieta II będzie tam świętowała swoje 96. urodziny, które przypadają 21 kwietnia. Zgodnie z tradycją, w tej ważnej chwili monarchini będą towarzyszyli członkowie najbliższej rodziny.

Zobacz także: Zobacz też: Radosław Sikorski zdradził, jak ocenia królową Elżbietę II

Według ustaleń "Mirror" istnieje jednak jeszcze jeden powód, dla którego królowa Elżbieta chce odwiedzić właśnie Sandringham. Posiadłość darzył wielką estymą również zmarły mąż monarchini, książę Filip, więc wizyta przyniesie jej wiele miłych wspomnień.

Sandringham wiąże się dla królowej, księcia Filipa, a także reszty rodziny królewskiej, z wieloma wyjątkowymi wspomnieniami – "Mirror" cytuje relację informatora z otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić