"Ksiądz z osiedla" wystąpił u znanego youtubera. Wiemy, ile zarobił

10

Rafał Główczyński to popularny katolicki duchowny. W mediach społecznościowych znany jest jako "ksiądz z osiedla". Niedawno wystąpił w odcinku u słynnego youtubera Czvnika (Czajnika). Teraz dokładnie zdradził, ile zarobił za swój występ. Nic nie ukrywał.

"Ksiądz z osiedla" wystąpił u znanego youtubera. Wiemy, ile zarobił
Wystąpił u Czajnika. Ksiądz zdradza, ile dostał za odcinek. (YouTube, Ksiądz z osiedla)

"Ksiądz z osiedla" prowadzi m.in. własny kanał na TikToku. To tam aktualnie obserwuje go już 103 tysiące internautów. Na swym profilu ewangelizuje nie tylko młodszych, ale i starszych widzów. Szczerze mówi o Bogu i wierze.

Duchowny należy do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów. Na co dzień uczy religii w szkole. Angażuje się w liczne akcje charytatywne. Organizuje też słynne imprezy pod mostem dla młodzieży.

Zaraz po święceniach myślałem, że zostanę wysłany do Madrytu, potem do Meksyku, a skończyło się na tym, że mam życie jak w Madrycie, tyle, że najpierw w Elblągu, a teraz w Warszawie - podaje Główczyński na swoim koncie na YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?

Wystąpił w programie Czvnika. Ksiądz Główczyński zdradza, ile zarobił

Niedawno Główczyński brał udział w programie nagrywanym przez Czvnika, youtubera mającego milion obserwujących.

W odcinku uczestniczyło w sumie kilku mężczyzn. Trzeba było w nim odgadnąć, kto naprawdę na co dzień jest księdzem, a kto kłamie na potrzeby nagrania. Po występie Główczyński otrzymał mnóstwo pytań od ciekawskich internautów, ile na tym zarobił.

Nagrał więc specjalne wideo na YouTube, gdzie wszystko zdradził bez ogródek. "Za udział w odcinku zarobiłem dwa kawałki pizzy, słowo "dziękuję" i mnóstwo mega pozytywnych wspomnień (...). Nie dostałem żadnej gratyfikacji finansowej, żadnej też w ogóle nie oczekiwałem" - podał "ksiądz z osiedla".

Główczyński podzielił się też tym, co myśli na temat Czvnika i jego ekipy. "Było mega kulturalnie i sympatycznie" - wyjaśnił kapłan.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić