Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Lekarze wyciągnęli mu to z gardła. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

22
Podziel się:

Do niespotykanego zdarzenia doszło kilka dni temu w Kolumbii. Wędkarz przez przypadek połknął w całości ogromną rybę. Mężczyzna zaczął się dusić, więc wezwano do niego pogotowie.

Lekarze wyciągnęli mu to z gardła. Nie mogli uwierzyć własnym oczom
Lekarze wyciągnęli z gardła mężczyzny blisko 20-centymetrową rybę (Twitter)

24-latek błyskawicznie trafił do szpitala Santander Herrera w kolumbijskiej miejscowości Pivijay. Miał duże problemy z oddychaniem. Okazało się, że w jego przełyku znajduje się mająca 18 centymetrów długości ryba.

Przeprowadziliśmy dokładne badania i zlokalizowaliśmy dziwne ciało w przełyku pacjenta. Ku zaskoczeniu wszystkich wyciągnęliśmy z gardła żywą rybę, która była przyczyną problemów z oddychaniem – opowiedział lekarz Luis Alberto Freyle.

Lekarz wyciągnął z gardła pacjenta 20-centymetrową rybę. Wstrząsające nagranie

W mediach społecznościowych pojawił się film ukazujący przebieg zabiegu. Widać na nim jak lekarz sięga szczypcami do przełyku pacjenta. Po chwili wyciąga z gardła wędkarza żywe morskie stworzenie.

24-latek przypadkowo połknął rybę. Musiał interweniować lekarz

W jaki sposób w przełyku wędkarza znalazła się żywa ryba? Według lokalnych mieszkańców, rybacy podczas przygotowywania wędki do zarzucenia często trzymają między zębami zagryzione nieduże rybki. 24-latek miał przez przypadek połknąć to morskie stworzenie.

Obejrzyj także: Rzeczny "potwór" z Sekwany. Sensacja w Paryżu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Kubizm
rok temu
Ta ryba nie była żywa.
Faaaz
2 lata temu
W bagnach i błotach Polesia, które u nas szkodliwie osuszono, poddając te tereny intensywnej melioracji po wojnie i długo po niej, znajdziecie niejedną taką "mumię". Od dobrze zachowanych w atmosferze beztlenowej zwierząt ery przed i po zlodowaceniu po różnych przedstawicieli rodzaju ludzkiego, od jaskiniowców po najliczniejszą dawkę, jaką byli żołnierzykowie z ostatnich wojen totalnych. Przy okazji nich, znajdziecie tam nie tylko samych ludzików w uniformach wojennych z dowolnej epoki, ale też ich wyposażenie, od drewnianych pał, po szable, piki, buzdygany, siekiery, aż po broń palną krótką i długą. Jak się dobrze postaracie, znajdziecie w tych błotach i bagnach niejeden zupełnie cały pojazd, czy to ciężarówkę, czy też czołg, niemiecki czy tam rosyjski. To samo dotyczy różnego rodzaju samolotów bojowych. Wiele z nich z ich załogami, które zostały tam i siedzą w nich po dziś dzień.
Pomyłka
2 lata temu
w tłumaczeniu, to ryba połknęła wędkarza.
mors
2 lata temu
człowiek kormoran :D
afrykaner
2 lata temu
myślałem że połknął ogromnego rekina.
INSTANT
2 lata temu
Karma
Pit
2 lata temu
Ani to zywa ani ryba i nie przez przypadek pewnie . Cala rzetelnosc i solidnosc o2 wychodzi !
Plastuś
2 lata temu
Moja somsiadka, robi podobne sztuczki. Sama sięga po mojego karpia,ajpierw trzyma w ustach a później połyka.Jest dobra w wędkowaniu. Zawsze złapie mnie na swoją przynete! To dopiero artystka. Zresztą połyka wszystko. Lubi takie sztuczki
Jurny
2 lata temu
Co jedna pani miała w przełyku (20cm) tego cenzor nie przepuści
123
2 lata temu
ppwiadają, że ryba rośnie w miarę jedzenia
sse
2 lata temu
Dziwnee
2345
2 lata temu
Jeszcze jeden artykuł , a ryba będzie miała metr
Aee
2 lata temu
Hmm...
Iww
2 lata temu
"Rybacy trzymają między zębami zagryzione nieduże rybki.... Po chwili wyciąga z gardła wędkarza żywe morskie stworzenie." Żywe zagryzione morskie stworzenie, które rybak połknął przez przypadek trzymając miedzy zębami coś wielkości paczki papierosów. To chyba jakieś porachunki były, bo przez przypadek to gumę, albo guzika połknąć można, a nie takie coś. Gratuluję kunsztu i logiki, codziennie czekam na te wasze perełki okraszone reklamami burdeli.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić