Lekarze wyciągnęli mu to z gardła. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

24

Do niespotykanego zdarzenia doszło kilka dni temu w Kolumbii. Wędkarz przez przypadek połknął w całości ogromną rybę. Mężczyzna zaczął się dusić, więc wezwano do niego pogotowie.

Lekarze wyciągnęli mu to z gardła. Nie mogli uwierzyć własnym oczom
Lekarze wyciągnęli z gardła mężczyzny blisko 20-centymetrową rybę (Twitter)

24-latek błyskawicznie trafił do szpitala Santander Herrera w kolumbijskiej miejscowości Pivijay. Miał duże problemy z oddychaniem. Okazało się, że w jego przełyku znajduje się mająca 18 centymetrów długości ryba.

Przeprowadziliśmy dokładne badania i zlokalizowaliśmy dziwne ciało w przełyku pacjenta. Ku zaskoczeniu wszystkich wyciągnęliśmy z gardła żywą rybę, która była przyczyną problemów z oddychaniem – opowiedział lekarz Luis Alberto Freyle.

Lekarz wyciągnął z gardła pacjenta 20-centymetrową rybę. Wstrząsające nagranie

W mediach społecznościowych pojawił się film ukazujący przebieg zabiegu. Widać na nim jak lekarz sięga szczypcami do przełyku pacjenta. Po chwili wyciąga z gardła wędkarza żywe morskie stworzenie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

24-latek przypadkowo połknął rybę. Musiał interweniować lekarz

W jaki sposób w przełyku wędkarza znalazła się żywa ryba? Według lokalnych mieszkańców, rybacy podczas przygotowywania wędki do zarzucenia często trzymają między zębami zagryzione nieduże rybki. 24-latek miał przez przypadek połknąć to morskie stworzenie.

Obejrzyj także: Rzeczny "potwór" z Sekwany. Sensacja w Paryżu

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić