Kamil Sieńko ścigany przez policję. List gończy za 20-latkiem

Podkarpacka policja szuka 20-letniego Kamila Sieńko. W ostatnim czasie mieszkał w Piątkowej w gminie Błażowa (woj. podkarpackie). Młody mężczyzna skazany został za ciężkie pobicie z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu ofiary. Są przypuszczenia, że poszukiwany może ukrywać się w Rzeszowie.

20-latek z Piątkowej poszukiwany przez policję20-latek z Piątkowej poszukiwany przez policję
Źródło zdjęć: © Materiały WP, KMP Rzeszów

20-letni Kamil Sieńko poszukiwany jest na podstawie listu gończego, wystawionego przez Sąd Okręgowy w Krośnie (woj. podkarpackie). Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, mężczyzna miał dopuścić się ciężkiego pobicia z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu swojej ofiary.

Policja szuka 20-letniego Kamila. Został skazany za przestępstwa

Został skazany za popełnienie przestępstwa z art. 280 § 1 kodeksu karnego (rozbój) oraz 157 § 1 (uszczerbek na zdrowiu). Lokalne media donoszą, iż istnieje prawdopodobieństwo, że Sieńko ukrywa się w Rzeszowie lub okolicach.

Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny z apelem do osób, które mają informacje o tym, gdzie może się on znajdować.

Policja prosi o pomoc

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 3224 albo z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 lub 112.

Tunel znaleziony w pobliżu domu francuskiego ambasadora. Zaskakujące odkrycie po nalocie w Tunezji

Wybrane dla Ciebie