Ludzie drwią z Błaszczaka. "Hakuna matata"

399

Mariusz Błaszczak mocno "popłynął" w swojej najnowszej wypowiedzi na temat Donalda Tuska. Polityk Prawa i Sprawiedliwości, chcąc nie byle jak określić działania aktualnego premiera rządu, posłużył się aż cytatem... "hakuna matata" z bajki "Król Lew". Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie. Wyraźnie zadrwili z posła, co dało się zobaczyć w komentarzach.

Ludzie drwią z Błaszczaka. "Hakuna matata"
Internauci drwią z Błaszczaka. (X, @SzkKontaktowe)

Mariusz Błaszczak to nie tylko polityk, samorządowiec, ale także historyk. W okresie 2015-2018 pełnił rolę szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Następnie w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego piastował ważne stanowisko ministra obrony narodowej.

Internauci drwią z Błaszczaka. "Hakuna matata, jak cudownie to brzmi"

Poseł PIS Mariusz Błaszczak już nie raz krytykował polityków opozycji. Tym razem wziął na tapet aktualnego premiera RP - Donalda Tuska. Użył do tego dość niecodziennych porównań.

Za pierwszego Tuska mieliśmy haratanie w gałę, które zajmowało Donaldowi Tuskowi większość czasu. Teraz myślę, że jeszcze bardziej pasuje inne motto z "Króla Lwa", brzmiące "hakuna matata", czyli jakoś to będzie, mamy czas, zobaczymy, co się wydarzy - mówił Mariusz Błaszczak, co zaprezentowało konto Szkło Kontaktowe TVN24 w serwisie X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odpowiedział Błaszczakowi. Błyskawiczna reakcja

Wystąpienie Błaszczaka Szkło Kontaktowe TVN24 opatrzyło zabawnym komentarzem. To fragment piosenki z "Króla Lwa". "Hakuna matata, jak cudownie to brzmi/Hakuna matata, to nie byle bzik!/Już się nie martw, aż do końca twych dni!/Naucz się tych dwóch radosnych słów - hakuna matata!" - napisano.

Internauci nie mogli uwierzyć w to, jakich porównań użył Mariusz Błaszczak. Zaczęli z niego mocno drwić. "Ciekawe czy w zakładzie karnym, też będzie "sypał" wesołymi historyjkami z bajek" - pisała jedna osoba.

I o Błaszczaku piosenka mówi: "Był ze mnie mały wieprz/No pięknie, dzięki/Woń przykrą rozsiewał kiedy kończył jeść/Innym jego kąpanie ciężko było znieść/Mówią o mnie żem cham, jam subtelny gość/Przykre że, przy mnie ktoś wciąż zatykał nos/Och! Co za wstyd!/Hakuna matata..." - naśmiewała się pewna użytkowniczka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić