Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Ludzki płód w oczyszczalni ścieków. Policja z Ząbkowic Śląskich poszukuje matki

8
Podziel się:

Pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich przeżył niemały szok w pracy. Podczas czyszczenia jednego ze zbiorników natknął się na martwy płód ludzki. Obecnie policja bada okoliczności zdarzenia i próbuje namierzyć kobietę, która porzuciła płód.

Ludzki płód w oczyszczalni ścieków. Policja z Ząbkowic Śląskich poszukuje matki
Martwy płód znaleziono na terenie oczyszczalni ścieków (Getty Images)

Dramatycznego znaleziska dokonano 12 czerwca około godziny 19:30. Jeden z pracowników oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich czyścił tzw. kratownicę, gdy nagle dostrzegł coś, co przypominało ludzki płód. Nie wahając się ani chwili, zawiadomił policję.

Na razie nieznany jest wiek ani płeć płodu. Śledczy nie ustalili jeszcze, czy było to naturalne poronienie, czy celowe działanie. Na wszystkie pytania ma odpowiedzieć zlecona przez prokuratora sekcja zwłok.

Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. O zgłaszanie się osób, które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Gwarantujemy anonimowość - mówi Katarzyna Mazurek, rzeczniczka prasowa policji w Ząbkowicach Śląskich.

Wszelkie spostrzeżenia należy kierować pod nr. tel. 478756200, 478756222 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można przekazać również osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
lechu
rok temu
Aborcja według Żulii Wolfgangownej .
Nemeczek
rok temu
Nie wiem, co kieruje tymi babami. Przecież po każdym tajemniczym porodzie może dojść do poważnych komplikacji choćby przez resztki łożyska pozostałe wewnątrz. I wtedy i tak wyjdzie na jaw, że były w ciąży i urodziły.
WNTM
rok temu
I tak jest i będzie codziennie , po tak wspaniałych nowelizacjach ustaw .
Pogrzało Was
rok temu
Czy was pogrzało? Nie da się określić płci bez sekcji? Pewnie to pierwszy trymestr. Uwaga poronienia w pierwszym trymestr ze się zdarzają bardzo często! A matką można nazwać osobę, ktora ma dziecko. Dajcie sobie spokój ze ściganiem osoby która poroniła naturalnie lub farmakologicznie. A płód to nie dziecko! Czy my żyjemy w Katostanie?
Błyskawica
rok temu
Aborcja na żądanie do 9 miesiąca ciąży ! Refundowana !
Nitro
rok temu
Z kibla, na pewno taki płód nie trafił na oczyszczalnię. Za mała średnica rury ściekowej. Ciekawe który pseudo doktor to zrobił, bo mogą wypłynąć też inne gówienka.
Fffff
rok temu
W kraju bez aborcji na żądanie, kolaboracją jest "zgłaszanie spostrzeżeń". A płód do środkowy etap ciąży, czyli gdzie indziej można normalnie usuwać, tylko nie w kraju katotalibów.
Prawda Boli
rok temu
Nie płód tylko dziecko. Autor też jest płodem tylko na późniejszym etapie rozwoju.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić