o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Horror w USA. Trzech braci zgwałciło 10-latkę

22
Podziel się

Trzech braci zgotowało 10-letniej dziewczynce prawdziwy horror. Mężczyźni usłyszeli zarzut gwałtu na nieletniej. Dwóch z nich zatrzymała już policja, trzeci nadal jest poszukiwany. Bracia pochodzą z Hondurasu, przebywali nielegalnie w stanie Luizjana w USA.

Horror w USA. Trzech braci zgwałciło 10-latkę
Elder Paz-Perez, Raul Paz-Perez, Wilmer Paz-Perez zgwałcili 10-latkę.
bDfnSSgl

Z ustaleń policji wynika, że trzej bracia siłą wtargnęli do sypialni 10-latki, rozebrali ją i zgwałcili. Policja z Luizjany zatrzymała w sobotę dwóch 35-latków Raula Paz-Pereza i Wilmera Paz-Pereza. Poszukiwany jest wciąż najmłodszy brat 31-letni Elder Paz-Perez. Cała trójka odpowie za zgwałcenie 10-letniej dziewczynki.

Jak udało się ustalić śledczym trzech braci mieszkało pod jednych dachem z 10-letnią dziewczynką w Kenner. Najmłodszy z braci był chłopakiem jej matki. W domu mieszka również 15-letnia siostra zgwałconej dziewczynki i dwójka przyrodniego rodzeństwa.

bDfnSSgn

Porucznik Michael Cunningham mówi, że bracia zostali sami z dziewczynką w domu w ubiegłą środę. Zwyrodnialcy mieli jej oferować pieniądze za seks. Przerażona dziewczynka uciekła do swojego pokoju i zamknęła drzwi na zamek. Jeden z nich jednak otworzył drzwi, a wtedy we trzech weszli do pokoju i zaatakowali nieletnią.

Po sforsowaniu zamka cała trójka weszła do pokoju, rozebrała ofiarę, przytrzymała ją i dokonała napaści seksualnej - informuje policja.

10-latka dopiero po kilku dniach odważyła się powiedzieć krewnemu o tym, co zaszło w jej pokoju. Mężczyzna zgłosił gwałt na policję w sobotę. Jeszcze tego samego dnia udało się zatrzymać dwóch starszych braci. Porucznik Michael Cunningham nie wyklucza, że trzeci poszukiwany Elder Paz-Perez może przebywać już poza stanem Luizjana. Policja ustaliła, że bracia pochodzą z Hondurasu i przebywają w USA nielegalnie.

bDfnSSgt

Gwałt w małżeństwie

bDfnSSgO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
ben
miesiąc temu
takich to tylko wykajstrować i do kamieniołomów do końca życia
Janusz
miesiąc temu
W każdym więźieniu na świecie za ww czyn koledzy z celi odpłacą się stukrotnie.
Gubernator
miesiąc temu
Black Lives Matter
bDfnSSgP
Eeee
miesiąc temu
Matka powinna odpowiedzieć karnie za nielegalne posiadanie egzotycznych zwierząt.
taka rodzinka
miesiąc temu
razem matka z "chłopakiem 34" lat jego dwaj bracia okło 30... 10 katka i jej 15 lat siostra a jeszcze dwoje przyrodniego rodzeństwa !!!
Najnowsze komentarze (22)
olo
miesiąc temu
teraz rozumiecie Trumpa?!
Nik
miesiąc temu
Trzeb braci-kazdy z innej parafii...powiesic
Jajacek.
miesiąc temu
Ograniczenia cywilizacyjne?
aha
miesiąc temu
To Stany jest szansa że zostaną ukarani jak należy u nas dostali by prace społeczne.
no to co???
miesiąc temu
W Hondurasie żyją Indianie, wynika, że dzicy Indianie
atymczasem
miesiąc temu
u nas sąd by uznał że gwałtu nie było bo ofiara nie krzyczała
Już na nich
miesiąc temu
czekamy Biali i silni wyciskacze łez
u_nas
miesiąc temu
U nas sąd nie pozwolił by na pokazanie twarzy. Prokurator nawet nie wystąpił by o to. Wszyscy mieli by zamazane facjaty.
bDfnSSgH
2030
miesiąc temu
Dla tych którzy plują na PiS , tak będzie wyglądał wasz nowy świat.Hahaha
czloax
miesiąc temu
Ubogacenie Luizjany.
Eeee
miesiąc temu
Matka powinna odpowiedzieć karnie za nielegalne posiadanie egzotycznych zwierząt.
Lima
miesiąc temu
Zastrzelic na miejscu, świat schodzi na psy.W Polsce nie lepiej się dzieje, gwałty na dzieciach, zabójstwa, istny bandytyzm
Ehh
miesiąc temu
Na odstrzal ...w trybie natychmiastowym.
kika
miesiąc temu
Wychowanie seksualne dziewczynek najwyraźniej musi polegac na tym, by ostrzegać je, że chłopcy i faceci zachowują się okresowo jak zwierzęta i że w związku z tym MUSZĄ bardzo na siebie uważać, bo potem jeszcze wszyscy powiedzą że to ich wina albo wina rodziców.Trzeba z nimi poćwiczyć gdzie kopać, jak piszczeć i krzyczeć i jak zeznawać... a nie uczyć o jakiś dyrdymałach, łechtaczkach, o czułości czy LGBTach. Tą wiedzę ostatecznie zgłębią same
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić