Horror w USA. Trzech braci zgwałciło 10-latkę

38

Trzech braci zgotowało 10-letniej dziewczynce prawdziwy horror. Mężczyźni usłyszeli zarzut gwałtu na nieletniej. Dwóch z nich zatrzymała już policja, trzeci nadal jest poszukiwany. Bracia pochodzą z Hondurasu, przebywali nielegalnie w stanie Luizjana w USA.

Horror w USA. Trzech braci zgwałciło 10-latkę
Elder Paz-Perez, Raul Paz-Perez, Wilmer Paz-Perez zgwałcili 10-latkę.

Z ustaleń policji wynika, że trzej bracia siłą wtargnęli do sypialni 10-latki, rozebrali ją i zgwałcili. Policja z Luizjany zatrzymała w sobotę dwóch 35-latków Raula Paz-Pereza i Wilmera Paz-Pereza. Poszukiwany jest wciąż najmłodszy brat 31-letni Elder Paz-Perez. Cała trójka odpowie za zgwałcenie 10-letniej dziewczynki.

Jak udało się ustalić śledczym trzech braci mieszkało pod jednych dachem z 10-letnią dziewczynką w Kenner. Najmłodszy z braci był chłopakiem jej matki. W domu mieszka również 15-letnia siostra zgwałconej dziewczynki i dwójka przyrodniego rodzeństwa.

Porucznik Michael Cunningham mówi, że bracia zostali sami z dziewczynką w domu w ubiegłą środę. Zwyrodnialcy mieli jej oferować pieniądze za seks. Przerażona dziewczynka uciekła do swojego pokoju i zamknęła drzwi na zamek. Jeden z nich jednak otworzył drzwi, a wtedy we trzech weszli do pokoju i zaatakowali nieletnią.

Po sforsowaniu zamka cała trójka weszła do pokoju, rozebrała ofiarę, przytrzymała ją i dokonała napaści seksualnej - informuje policja.

10-latka dopiero po kilku dniach odważyła się powiedzieć krewnemu o tym, co zaszło w jej pokoju. Mężczyzna zgłosił gwałt na policję w sobotę. Jeszcze tego samego dnia udało się zatrzymać dwóch starszych braci. Porucznik Michael Cunningham nie wyklucza, że trzeci poszukiwany Elder Paz-Perez może przebywać już poza stanem Luizjana. Policja ustaliła, że bracia pochodzą z Hondurasu i przebywają w USA nielegalnie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Gwałt w małżeństwie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić