Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Śmierć policjantki i jej 9-letniego syna. Ujawniono nieoficjalny motyw

92

Do wstrząsającego odkrycia doszło nieopodal Środy Wielkopolskiej. Znaleziono tam dwa ciała - policjantki i jej 9-letniego syna. Znamy już pierwsze, nieoficjalne ustalenia śledczych w tej sprawie.

Śmierć policjantki i jej 9-letniego syna. Ujawniono nieoficjalny motyw
Nowe informacje ws. śmierci policjantki i jej 9-letniego syna (Pixabay)

Informator serwisu Wiadomości WP zdradził, że policjantka nie zostawiła żadnego listu pożegnalnego. - Zeznania najbliższej rodziny również nic nie wnoszą. Motywem, który mógł ją pchnąć do tzw. rozszerzonego samobójstwa, były najprawdopodobniej problemy osobiste, związane z relacjami damsko-męskimi - powiedział jeden ze śledczych, który zna kulisy tej sprawy.

Jest już absolutnie pewne, że policjantka miała przy sobie służbową broń. Właśnie z niej miała najpierw zabić 9-letniego syna, a następnie siebie.

Sprawdzaliśmy, czy przypadkiem nie była to prywatna broń. Nie. Pistolet był wydany przez przełożonych, nosiła go przy sobie - podał rozmówca Wirtualnej Polski.

Nie stawiła się w pracy. Finał poszukiwań był tragiczny

30-letnia mundurowa z komisariatu w Swarzędzu była poszukiwana od wtorku rano. Zaczęto się o nią niepokoić, gdy nie stawiła się w pracy.

Finał poszukiwań był tragiczny. Po kilku godzinach odnaleziono zwłoki kobiety razem z ciałem jej syna. Natrafiono na nie w lesie koło Środy Wielkopolskiej.

Pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się funkcjonariuszką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - mówił o zmarłej kobiecie rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić