o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Śmierć policjantki i jej 9-letniego syna. Ujawniono nieoficjalny motyw

51
Podziel się

Do wstrząsającego odkrycia doszło nieopodal Środy Wielkopolskiej. Znaleziono tam dwa ciała - policjantki i jej 9-letniego syna. Znamy już pierwsze, nieoficjalne ustalenia śledczych w tej sprawie.

Śmierć policjantki i jej 9-letniego syna. Ujawniono nieoficjalny motyw
Nowe informacje ws. śmierci policjantki i jej 9-letniego syna (Pixabay)
bDePVydh

Informator serwisu Wiadomości WP zdradził, że policjantka nie zostawiła żadnego listu pożegnalnego. - Zeznania najbliższej rodziny również nic nie wnoszą. Motywem, który mógł ją pchnąć do tzw. rozszerzonego samobójstwa, były najprawdopodobniej problemy osobiste, związane z relacjami damsko-męskimi - powiedział jeden ze śledczych, który zna kulisy tej sprawy.

Jest już absolutnie pewne, że policjantka miała przy sobie służbową broń. Właśnie z niej miała najpierw zabić 9-letniego syna, a następnie siebie.

bDePVydj
Sprawdzaliśmy, czy przypadkiem nie była to prywatna broń. Nie. Pistolet był wydany przez przełożonych, nosiła go przy sobie - podał rozmówca Wirtualnej Polski.

Nie stawiła się w pracy. Finał poszukiwań był tragiczny

30-letnia mundurowa z komisariatu w Swarzędzu była poszukiwana od wtorku rano. Zaczęto się o nią niepokoić, gdy nie stawiła się w pracy.

bDePVydp

Finał poszukiwań był tragiczny. Po kilku godzinach odnaleziono zwłoki kobiety razem z ciałem jej syna. Natrafiono na nie w lesie koło Środy Wielkopolskiej.

Pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się funkcjonariuszką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - mówił o zmarłej kobiecie rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
bDePVydK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
LWP
miesiąc temu
Czy na pewno chodziło o problemy damsko-męskie, a może to były problemy na komisariacie itp.
APELL
miesiąc temu
TA WERSJA OSKARŻA NIEŻYJĄCĄ PONIEWAŻ ONA JUŻ NIE MOŻE SIĘ BRONIĆ JA OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE BYŁO INACZEJ I PROSZĘ ŚLEDCZYCH NIE ZAMYKAĆ SPRAWY I ZAMIATAĆ POD DYWAN BO TO POWINIEN BYĆ OBYWATELSKI HONOR DLA WSZYSTKICH CO COKOLWIEK WIEDZĄ O TEJ OSOBIE W SZCZEGÓLNOŚCI DLA POLICJI ŻEBY DOSZCZĘTNIE ZBADAĆ TĄ SPRAWĘ I OSĄDZIĆ SUROWO WINNYCH TEGO ZAJŚCIA
Uuuuuu
miesiąc temu
A jaka była opinia psychologa który ja dopuścił do służby ?
bDePVydL
Ania
miesiąc temu
Niestety w dzisiejszych czasach "instytucja" zwana matką tak nie wiele już znaczy. Matka powinna chronić i bronić swoje dzieci niezależnie od sytuacji w jakiej się znalazła. Chyba, że to właśnie była obrona. Pytanie przed kim lub przed czym!!!
Stefan
miesiąc temu
"Znamy już pierwsze, nieoficjalne ustalenia śledczych w tej sprawie." Goowno wiecie-tylko odsłonki strony i reklam liczycie. Siara,i wszystko jasne.
Najnowsze komentarze (51)
Alexis
miesiąc temu
Nie chcę oceniać bo nie znam sytuacji tej pani ale nie chce mi się wierzyć że to było za zgodą dziewięciolatka. Dziecko niczego nieświadome ufało mamie i nie spodziewało się tego co miało się wydarzyć. Więc dlaczego tak to się nazywa rozszerzone samobójstwo?
Adam
miesiąc temu
Wiedzieli gdzie szukać i dlaczego. Stąd tak szybko ją znaleźli. Nie pozwolili by ujawniła prawdę na temat siatki powiązań i patologii. Podobno dzień wcześniej wpłynęło zawiadomienie do prokuratury krajowej.
Gosc
miesiąc temu
Zawsze szkoda Dziecka nic niezawinil tragedia
Gosc
miesiąc temu
Zawsze szkoda Dziecka nic niezawinil tragedia
bzz
miesiąc temu
A kulka z broni sluzbowej czym sie rozni od tej z broni prywatnej ?? a co gorsza jakby byla nielegalnie posiadana ??
kikqa
miesiąc temu
Policja powinna po sluzbie bron służbową zostawiać w pracy!
kikqa
miesiąc temu
Co znacie?! Tylko to co na komisariacie wam powiedzieli? A moze tam byl mobbing?
Dżessika
miesiąc temu
Dobrze,że tam nikt nie przechodził bo pewnie też by dostał kulkę.
bDePVydD
Figc8
miesiąc temu
Ściema jak nic...Dlaczego poszła aż do lasu? Dlaczego zabiła też dziecko? Na bank odkryła coś na komisariacie i patole w mundurach poprostu posprzątali... Teraz będą ściemniać o problemach damsko - męskich bzdet jakich mało... Włączcie myślenie...
???
miesiąc temu
Cos tu smierdzi. Ktory pracodawca zaczyna akcje poszukiwawcza gdy pracownik nie stawia sie do pracy?!Skoro tak szybko zareagowali cos musieli wiedziec, cos im sie nie zgadzalo dlatego zaczeli jej szukac.
kazik
miesiąc temu
w Wielkopolsce mają najlepiej zorganizowaną grupę do "popełniania samobójstw"
Gość
miesiąc temu
Sprawa pewnie „blacha”. Mąż - ojciec dziecka pewnie zna odpowiedz....
ewa
miesiąc temu
umarli to umarli no i co
?????
miesiąc temu
Sprawy damsko- męskie. co za bzdury, z tego powodu nie zabija się własnego dziecka.Przyczyna leż gdzie indziej.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić