Robert Czykiel| 

Makabryczne odkrycie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach

30

Spacerowicz w pobliżu krzaków poczuł mocny odór. Niedługo później odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest bezdomny, który miał tam koczowisko.

Makabryczne odkrycie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach
Makabryczne odkrycie na Śląsku. Zdjęcie ilustracyjne (Newspix)

Makabryczne odkrycie miało miejsce w pobliżu osiedla Tysiąclecia w Katowicach. Kilkadziesiąt metrów od bloków, obok pętli tramwajowej, odnaleziono zwłoki mężczyzny, o czym informuje portal katowice24.info.

Makabryczne odkrycie przy osiedlu w Katowicach

Jeden ze spacerowiczów poczuł mocny odór, który dochodził z krzaków. Powiadomił policję, bo przeczuwał najgorsze. Funkcjonariusze potwierdzili jego przypuszczenia i odnaleźli ciało mężczyzny.

Zwłoki były w zaawansowanym stadium rozkładu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że denat był osobą bezdomną. W krzakach miał swoje koczowisko.

Mieszkańcy os. Tysiąclecia poinformowali, że bezdomny kręcił się w tych okolicach od dłuższego czasu. Nie widzieli go co najmniej od tygodnia. Policja przypuszcza, że do zgonu mogło dojść nawet kilkanaście dni temu.

We wstępnym śledztwie wykluczono udział osób trzecich. Co doprowadziło do śmierci, ma wykazać sekcja zwłok. W dodatku badane jest DNA, co ma pomóc zidentyfikować ofiarę.

Zobacz także: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić