Makabryczne odkrycie. W aucie były zwłoki 32-latki i jej psa

29

Courtney Bryan od końca września była uważana za osobę zaginioną. Bliscy 32-latki zaniepokoili się, gdy Bryan bez wcześniejszego uprzedzenia nie pojawiła się w pracy. Razem z młodą kobietą zniknął jej pies. Teraz doszło do przełomu w sprawie.

Makabryczne odkrycie. W aucie były zwłoki 32-latki i jej psa
Courtney Bryan opublikowała ostatni post w mediach społecznościowych 23 września. Cztery dni później nie pojawiła się w pracy (Reno Police Department)

Przed zniknięciem Courtney Bryan wybrała się na wycieczkę do Lasów Państwowych Shasta-Trinityw stanie Kalifornia. 23 września młoda kobieta opublikowała post na Instagramie, w którym wyrażała radość z pobytu na łonie natury.

Znaleziono zwłoki Courtney Bryan. Wiadomo też, co się stało z jej psem

Jak podaje New York Post, w sprawie zaginięcia Courtney Bryan doszło do przełomu. Rzecznik Policji w Reno w stanie Nevada poinformował, że śledczy odnaleźli auto należące do 32-latki.

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że Courtney Bryan brała udział w wypadku. Auto znajdowało się w rejonie autostrady 101, gdzie często dochodzi do tego typu wydarzeń. W środku rozbitego pojazdu znajdowały się zwłoki kobiety oraz psa.

Śledczy czekają na oficjalne potwierdzenie, że znalezione szczątki należą do Courtney Bryan. W tym celu zwrócili się z prośbą o pomoc do koronera. Wyniki dotychczasowego śledztwa nie wskazują, aby do śmierci 32-latki i jej pupila przyczyniły się osoby trzecie. Na krótko przed dokonaniem makabrycznego odkrycia Katana Curven, siostra młodej kobiety, udzieliła wywiadu stacji NBC.

Była wolnym duchem i często podróżowała w pojedynkę. Ale dałaby nam znać, kiedy wróci. Zatrzymałaby się u kogoś – mówiła Katana Curven w wywiadzie dla NBC.
Zobacz także: Zobacz też: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić