Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Makabryczne odkrycie w lesie pod Włocławkiem. Mrozi krew w żyłach

10
Podziel się

6 stycznia w lesie pod Włocławkiem znaleziono ciało 19-letniego chłopaka. Najnowsze informacje wskazują na to, że nastolatek mógł zostać zamordowany.

Makabryczne odkrycie w lesie pod Włocławkiem. Mrozi krew w żyłach
Makabryczne odkrycie w lesie pod Włocławkiem (Pixabay)
bFdPswCZ

"Super Express" donosi, że są już pierwsze zatrzymania w tej sprawie. - Przeprowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że do śmierci 19-latka mogły przyczynić się inne osoby - informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski, cytowany przez se.pl.

Na razie nie wiadomo, jaki związek z tą sprawą mają zatrzymane osoby. Śledczy nie komentują przebiegu swoich działań, a także nie zdradzają żadnych szczegółowych informacji.

bFdPswDb

Rana kłuta na ciele 19-latka

Wiadomo tyle, że na ciele 19-latka znalezionego pod Włocławkiem zlokalizowano ranę kłutą. Znajdowała się ona na podudziu.

Nie ujawniono, czy była to bezpośrednia przyczyna zgonu. Odpowiedź przyniesie dopiero sekcja zwłok.

bFdPswDh

Przypomnijmy, że ciało chłopaka znalazł przechodzień. Doszło do tego 6 stycznia po godz. 10:00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdPswDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Hell
rok temu
Satan za tym wszystkim stoji
Dorcia
rok temu
Smutne to, ale ciągle teraz słyszy się omorderstwach - gdzie pan Ziobro, gdzie nasza Polcja maseczki sprawdzają i mandaty za ble co wlepiają bo rząd nie ma pieniędzy. Zaraz będzie strach wyjść na ulicę i Kowid nie będzie potrzebny. Boże w jakim my Państwie żyjemy
abcd
rok temu
"Państwo, żeby wymuszać respekt na pewnych grupach społecznych, na tych grupach, których myślenie jest poniżej progu racjonalności, powinno posiadać instrumenty, które mają znaczenie symboliczne. Może z tych instrumentów korzystać bardzo rzadko, ale powinno je posiadać. Jednym z takich instrumentów jest właśnie kara śmierci. Państwo, które nie może dysponować karą śmierci pozbawia się samo majestatu." prof. Andrzej Zybertowicz
bFdPswDD
...
rok temu
Już podejrzani mają zarzuty. Jesteście na czasie. Nie ma co...
AAAAAAA
rok temu
Nie ma się co dziwić, kraj katolicki religia w szkołach i mądry minister edukacji.
2021
rok temu
2021r i co chwila o jakiś morderstwach...
bogers21@
rok temu
Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejrzysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
Szczery
rok temu
Zabili go zanim go szczepionka zabiła
Gtr
rok temu
Wpadł na kolce zastawione na motocyklistów.
ojk22
rok temu
i tyle czasu potrzebowali dziennikarze aby o tym napisać? Co,znowu kolejny komendant policji bał się że straci punkty jak się rozniesie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić