aktualizacja 

Małopolska kurator o Marszu Miliona Serc. Internauci nie wytrzymali

1554

Małopolska kurator oświaty w mediach społecznościowych krytykuje niedzielny Marsz Miliona Serc i nazywa go "buntem barbarzyńców". Przy okazji wychwala imprezę organizowaną przez Roberta Bąkiewicza.

Małopolska kurator o Marszu Miliona Serc. Internauci nie wytrzymali
Barbara Nowak, znana z kontrowersyjnych opinii kuratorka oświaty z Małopolski. (PAP, Leszek Szyma�ski)

O poglądach Barbary Nowak wiedzą wszyscy, którym choć raz zdarzyło się wejść na prywatny profil w mediach społecznościowych małopolskiej kuratorki oświaty.

Barbara Nowak na portalu X (dawniej Twitter) chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i nie stroni od sfery światopoglądowej czy zerojedynkowych komentarzy. Tym razem kuratorka nawiązała do organizowanego w niedzielę, 1 października w Warszawie Marszu Miliona Serc.

Kuratorka z Krakowa wprost napisała, co sądzi o organizowanym przez zwolenników opozycji wydarzeniu i nazwała go "marszem pustych serc". Przy okazji zestawiła marsz zwolenników Koalicji Obywatelskiej z innym cyklicznym wydarzeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skandaliczne słowa kurator oświaty. Joanna Kluzik-Rostkowska komentuje
Marsz Niepodległości jednoczy Polaków kochających Polskę. Idą świadomi, że wolność Polski zawdzięczają pokoleniom bohaterskich Polaków, deklarują starania o zachowanie Dziedzictwa. Marsz pustych serc zwołuje tych, co wyrzekają się Niepodległości i Dziedzictwa. Bunt barbarzyńców - napisała na swoim profilu kuratorka z Małopolski.

I jak zauważa "Gazeta Wyborcza" Organizatorem Marszu Niepodległości jest Robert Bąkiewicz, który startuje w wyborach do Sejmu z listy PiS-u." dlatego słowa kurator można uznać za jasne poparcie dla wydarzenia od kilku lat zagarniętego przez przedstawicieli skrajnej prawicy.

Na słowach kurator Barbary Nowak suchej nitki nie zostawili internauci.

Jak można tak bardzo nie lubić ludzi? Dlaczego Pani tak gardzi osobami o innych poglądach? Ktoś zrobił pani w życiu wielka krzywdę. Współczuje - piszą w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić