o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Mariusz Max Kolonko przekroczył kolejną granicę. Ogłosił się prezydentem Polski

75
Podziel się

Mariusz Max Kolonko znany jest ze swoich prowokujących oraz kontrowersyjnych wystąpień. 4 lipca w udostępnionym przez siebie filmiku poszedł o kolejny krok dalej i... ogłosił się tymczasowym prezydentem Polski.

Mariusz Max Kolonko przekroczył kolejną granicę. Ogłosił się prezydentem Polski
Mariusz Max Kolonko w swoim najnowszym filmie ogłosił się prezydentem Polski (Facebook.com, Mariusz Max Kolonko)
bDUClHXF

Mariusz Max Kolonko już od wielu lat żywo komentuje wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Wiele emocji wzbudza w ostatnich miesiącach temat wyborów prezydenckich, w których Kolonko również zdeklarował chęć udziału.

W wielu sytuacjach, dziennikarz zdaje się jednak przekraczać ogólnie przyjęte granice. Głośno zrobiło się, kiedy Max Kolonko wypowiedział się w bardzo ostrych słowach o zwolennikach Rafała Trzaskowskiego. Stwierdził bowiem, że przydałoby się dla nich "wybudować obozy pracy".

bDUClHXH
Trzeba wysłać ich do obozu pracy. Obozu pracy tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków. Tylko że to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje – mówił na nagraniu Kolonko.

Mariusz Max Kolonko zamknął wybory. Ogłosił się prezydentem

W sieci hitem staje się najnowsze nagranie Mariusza Max Kolonki, na którym były dziennikarz TVP... ogłosił się tymczasowym prezydentem Polski. Odwołał się do petycji, która powstała na stronie jego ruchu #Revolution. Podpisało ją nieznacznie ponad 11 tysięcy osób, choć wymagana liczba podpisów to 12,5 tys.

Z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim (tymczasowo - red.) do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich - mówi Kolonko podczas nagrania.
bDUClHXN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUClHYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
wisus54
5 miesięcy temu
Tylko jakoś nikt nie przytoczył słów Maxa który opowiadał jak to Ameryka ma ubaw z naszego prezydenta który został wybrany niezgodnie z prawem ( termin wyborów był niezgodny z tym jaki mamy w konstytucji) i możemy się z niego śmiać śmiejąc się z samych siebie.
cde
10 miesięcy temu
Znowu nie wziął leków
Radek
10 miesięcy temu
Jemu potrzebna jest jakaś pomoc...
bDUClHYj
xddd
10 miesięcy temu
Mariusz Max Szurątko
nemo
10 miesięcy temu
Kiedyś nawet subskrybowałem jego kanał ale wówczas mówił składnie logicznie i na temat po prostu ''mówił jak jest'' To przykre ale ten człowiek potrzebuje pomocy!!! Teraz już nie subskrybuję ale od czasu do czasu wpadam żeby sprawdzić jak rozwija się choroba psychiczna.
Najnowsze komentarze (75)
Symeon Ben Jo...
2 miesiące temu
I bardzo dobrze trzymam kciuki Mariusz Max Kolonko zakłada partię arterglobalistów i zostaje premierem naszego kraju oraz prezydentem państwa nam jest potrzebna konstytucja Meksykańska Polska powinna wystąpić z UE a prezydent Kolonko winien wsadzić wszystkich złodzieji do wiezienia oraz rozprawić się z żydowską finansjerą to będzie silny mocny prezydent takiego nam potrzeba bo dość już mam złodzieji przy korycie won z tymi bandytami gospodarczymi rozliczyć powiesić taka jest moja recepta na państwo Polskie raz skończmy z tą złodziejską zaraza która okrada nasz kraj od 1989 roku koniec z tym parszywym globalizmem koncentracją kapitału w jednych rękach obcych to hańba dla narodu żeby złodzieje pod płaszczykiem PIS PO PSL SLD oraz konfederacji okradali nasz kraj koniec niech powstaje nowa partia polityczna
myśl taka tv
4 miesiące temu
na niektorych nie należy głosować ,zwłaszcza, że jest jeden sort władzy. która wyśmiewa publicznie ludzi cięzko pracujących, propagujący zdalną pracę i nieróbstwo. Należy się zastanowic na kogo się głosuje i ktore media potem propagują wyśmiewanie ludzi ciężko pracujących i uczciwych, bo to ci najcięzej pracujący stołki takim prezenterem, politykierom i radiowcom sponsorują... hipokryzja niektórych nie zna granic, coś na zasadzie, do koryta chciały każdy i siedzieć a robić by nie bylo komu za rządów takich, proszę pamiętać panie wladzo, że jak i ksiądz tak i pan panie policjancie, polityku włodarzu ma wypłatę z tych najcięzej preacujących u prywaciarza, wam wypłaty sponsorują właśnie ci
mmmmmmmm
4 miesiące temu
mój sąsiad lubi tego pana i namiętnie śledzi, na moje nieszczęscie nie tylko jego reportaże, niestety okazuje się, że nie ma za dobrze w głowie... o czym to świadczy panie kolonko?
wisus54
5 miesięcy temu
Tylko jakoś nikt nie przytoczył słów Maxa który opowiadał jak to Ameryka ma ubaw z naszego prezydenta który został wybrany niezgodnie z prawem ( termin wyborów był niezgodny z tym jaki mamy w konstytucji) i możemy się z niego śmiać śmiejąc się z samych siebie.
joy
6 miesięcy temu
to o zwolennikach szambiarza to akurat dobre było
matematyk
6 miesięcy temu
Ale sobie wybrał moment. W historii Polski pierwszy raz prezydent ma zwierzchnika a ten teraz chciał zostać prezydentem ... Co za wpadka.
Eeee tam..
6 miesięcy temu
MamjuŻ Mak Zgolonką....
Światowid
6 miesięcy temu
A może był by lepszy od Adriana
bDUClHYb
AdA
6 miesięcy temu
W Tworkach już maja Internet?
Emeryt
6 miesięcy temu
Chyba bierze to samo co Antek
Mick
10 miesięcy temu
Dla mnie nienormalne w Polsce jest to ze kandydować czy to na urząd prezydenta czy posła noże osoba posiadająca podwójne obywatelstwo ... moje pytanie komu będzie wówczas złożyć jeżeli interesy obu krajów będą odmienne Starając się o paszport ślubuje się służyć danemu krajowi być wiernym itp ... należy zmienić prawo by rostowskie kolonka czy sikorskie i im podobni nie mogli kandydować !!!
kik
10 miesięcy temu
Teskni za Weronika R.Za malo ma kasy by ona go znowu chciala
lik
10 miesięcy temu
I to są wyborcy po, pozbawieni poczucia humoru, czyli mało inteligentni. A dla Maxia brawo!
vir
10 miesięcy temu
mniej ćpać, recepta
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić