Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Mariusz Max Kolonko przekroczył kolejną granicę. Ogłosił się prezydentem Polski

74
Podziel się:

Mariusz Max Kolonko znany jest ze swoich prowokujących oraz kontrowersyjnych wystąpień. 4 lipca w udostępnionym przez siebie filmiku poszedł o kolejny krok dalej i... ogłosił się tymczasowym prezydentem Polski.

Mariusz Max Kolonko przekroczył kolejną granicę. Ogłosił się prezydentem Polski
Mariusz Max Kolonko w swoim najnowszym filmie ogłosił się prezydentem Polski (Facebook.com, Mariusz Max Kolonko)

Mariusz Max Kolonko już od wielu lat żywo komentuje wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Wiele emocji wzbudza w ostatnich miesiącach temat wyborów prezydenckich, w których Kolonko również zdeklarował chęć udziału.

W wielu sytuacjach, dziennikarz zdaje się jednak przekraczać ogólnie przyjęte granice. Głośno zrobiło się, kiedy Max Kolonko wypowiedział się w bardzo ostrych słowach o zwolennikach Rafała Trzaskowskiego. Stwierdził bowiem, że przydałoby się dla nich "wybudować obozy pracy".

Trzeba wysłać ich do obozu pracy. Obozu pracy tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków. Tylko że to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje – mówił na nagraniu Kolonko.

Mariusz Max Kolonko zamknął wybory. Ogłosił się prezydentem

W sieci hitem staje się najnowsze nagranie Mariusza Max Kolonki, na którym były dziennikarz TVP... ogłosił się tymczasowym prezydentem Polski. Odwołał się do petycji, która powstała na stronie jego ruchu #Revolution. Podpisało ją nieznacznie ponad 11 tysięcy osób, choć wymagana liczba podpisów to 12,5 tys.

Z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim (tymczasowo - red.) do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich - mówi Kolonko podczas nagrania.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(74)
Symeon Ben Jo...
2 lata temu
I bardzo dobrze trzymam kciuki Mariusz Max Kolonko zakłada partię arterglobalistów i zostaje premierem naszego kraju oraz prezydentem państwa nam jest potrzebna konstytucja Meksykańska Polska powinna wystąpić z UE a prezydent Kolonko winien wsadzić wszystkich złodzieji do wiezienia oraz rozprawić się z żydowską finansjerą to będzie silny mocny prezydent takiego nam potrzeba bo dość już mam złodzieji przy korycie won z tymi bandytami gospodarczymi rozliczyć powiesić taka jest moja recepta na państwo Polskie raz skończmy z tą złodziejską zaraza która okrada nasz kraj od 1989 roku koniec z tym parszywym globalizmem koncentracją kapitału w jednych rękach obcych to hańba dla narodu żeby złodzieje pod płaszczykiem PIS PO PSL SLD oraz konfederacji okradali nasz kraj koniec niech powstaje nowa partia polityczna
myśl taka tv
2 lata temu
na niektorych nie należy głosować ,zwłaszcza, że jest jeden sort władzy. która wyśmiewa publicznie ludzi cięzko pracujących, propagujący zdalną pracę i nieróbstwo. Należy się zastanowic na kogo się głosuje i ktore media potem propagują wyśmiewanie ludzi ciężko pracujących i uczciwych, bo to ci najcięzej pracujący stołki takim prezenterem, politykierom i radiowcom sponsorują... hipokryzja niektórych nie zna granic, coś na zasadzie, do koryta chciały każdy i siedzieć a robić by nie bylo komu za rządów takich, proszę pamiętać panie wladzo, że jak i ksiądz tak i pan panie policjancie, polityku włodarzu ma wypłatę z tych najcięzej preacujących u prywaciarza, wam wypłaty sponsorują właśnie ci
mmmmmmmm
2 lata temu
mój sąsiad lubi tego pana i namiętnie śledzi, na moje nieszczęscie nie tylko jego reportaże, niestety okazuje się, że nie ma za dobrze w głowie... o czym to świadczy panie kolonko?
wisus54
2 lata temu
Tylko jakoś nikt nie przytoczył słów Maxa który opowiadał jak to Ameryka ma ubaw z naszego prezydenta który został wybrany niezgodnie z prawem ( termin wyborów był niezgodny z tym jaki mamy w konstytucji) i możemy się z niego śmiać śmiejąc się z samych siebie.
joy
2 lata temu
to o zwolennikach szambiarza to akurat dobre było
matematyk
2 lata temu
Ale sobie wybrał moment. W historii Polski pierwszy raz prezydent ma zwierzchnika a ten teraz chciał zostać prezydentem ... Co za wpadka.
Światowid
2 lata temu
A może był by lepszy od Adriana
AdA
2 lata temu
W Tworkach już maja Internet?
Emeryt
2 lata temu
Chyba bierze to samo co Antek
Mick
2 lata temu
Dla mnie nienormalne w Polsce jest to ze kandydować czy to na urząd prezydenta czy posła noże osoba posiadająca podwójne obywatelstwo ... moje pytanie komu będzie wówczas złożyć jeżeli interesy obu krajów będą odmienne Starając się o paszport ślubuje się służyć danemu krajowi być wiernym itp ... należy zmienić prawo by rostowskie kolonka czy sikorskie i im podobni nie mogli kandydować !!!
kik
2 lata temu
Teskni za Weronika R.Za malo ma kasy by ona go znowu chciala
lik
2 lata temu
I to są wyborcy po, pozbawieni poczucia humoru, czyli mało inteligentni. A dla Maxia brawo!
vir
2 lata temu
mniej ćpać, recepta
fajne
2 lata temu
Max jesteś super gość. Masz poczucie humoru i trafne komentarze o opoz...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić