o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Matura poprawkowa 2020. Matematyka - przecieki, arkusz pytań CKE

0
Podziel się

We wtorek 8 września po południu odbywa się matura poprawkowa z matematyki. Zdający w sieci sprawdzają, czy nie pojawiły się przecieki i arkusze pytań CKE. Co będzie na maturze poprawkowej?

Matura poprawkowa 2020. Matematyka - przecieki, arkusz pytań CKE
Matura poprawkowa 2020 (Pixabay)
bECtvQMR

Matura poprawkowa 2020. Matematyka

Już we wtorek 8 września przeprowadzone zostaną poprawkowe egzaminy maturalne. CKE podała, że przystępuje do nich 57,3 tys. osób.

bECtvQMT

Egzaminy poprawkowe z matematyki rozpoczną się o godzinie 14:00 we wtorek 8 września. To zupełnie nowa sytuacja. Do tej pory zawsze odbywały się rano.

Matura poprawkowa 2020. Matematyka - arkusze pytań CKE, przecieki

Arkusze pytań CKE opublikuje po zakończeniu egzaminu. Pojawią się one na stronie internetowej CKE. Warto dodać, że wszystkie arkusze pytań z matematyki na maturze poprawkowej 2020, które do tej pory pojawiły się w sieci, sugerujące, że to przecieki, mogą zawierać błędne informacje.

bECtvQMZ

Matura poprawkowa 2020. Matematyka - przecieki

Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy, którzy przystępują do matury poprawkowej, z zapałem sprawdzają wcześniej, co będzie na egzaminie z matematyki. Wielu zdającym zależy, by dotrzeć do przecieków i już wcześniej znać pytania, jakie będą na maturze poprawkowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECtvQNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić