Mężczyzna wpadł do studni. Tragiczna sobota w Pieszowoli

94

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wsi Pieszowola (woj. lubelskie). 48-letni mężczyzna wpadł do studni. Niestety, mimo interwencji służb, jego życia nie udało się uratować. Sprawą zajęła się prokuratura.

Mężczyzna wpadł do studni. Tragiczna sobota w Pieszowoli
48-latek wpadł do studni. Nie żyje (Facebook, OSP KSRG Sosnowica)

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę 18 marca w małej miejscowości Pieszowola w powiecie parczewskim. Około godziny 15:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie odebrał niepokojące zgłoszenie.

Dramatyczny wypadek. 48-latek wpadł do studni

Telefonująca osoba poinformowała o mężczyźnie, który wpadł do studni. Według relacji świadków poszkodowany nie dawał znaku życia.

Na miejsce rozdysponowano cztery zastępy straży pożarnej z Sosnowicy i Parczewa, interweniowała także specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z Lublina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wypadek w Błoniu. Ciężarówka potrąciła dwie nastolatki
Po dojeździe miejscowych zastępów okazało się, że w studni rzeczywiście znajduje się mężczyzna - dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie przekazał PAP.

Służby przystąpiły do akcji wyciągnięcia poszkodowanego na powierzchnię. Niestety okazało się, że na pomoc było już za późno.

Mimo wysiłków podjętych przez ratowników życia 48-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i prokurator, na czas prowadzenia czynności studnia została zabezpieczona parawanem. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą badać sprawę.

Wszczęte śledztwo będzie miało na celu ustalenie szczegółowych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Śledczy wskażą m.in., czy w incydencie brały udział osoby trzecie, czy był to jedynie nieszczęśliwy wypadek.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić