o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Miała przed sobą całe życie. Koszmar 14-latki z Zielonej Góry

23
Podziel się

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w czwartek w Zielonej Górze. Pociąg PKP Intercity relacji Świnoujście - Kraków śmiertelnie potrącił 14-latkę.

Miała przed sobą całe życie. Koszmar 14-latki z Zielonej Góry
Pociąg PKP Intercity [zdjęcie ilustracyjne] (Wikimedia Commons)
bEstOawl

Tragedia miała miejsce w okolicach dworca kolejowego w Zielonej Górze Przylepie. Służby poinformowały o niej w czwartek przed godziną 18.

Jak podaje serwis wiadomości.wp.pl, 14-latka została potrącona przez pociąg PKP Intercity relacji Świnoujście - Kraków. Nastoletnia dziewczyna była reanimowana, ale niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

bEstOawn

Po tym zdarzeniu ruch pociągów był wstrzymany. Służby zajęły się natomiast ustalaniem dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Tragedia w Zielonej Górze. Oto wstępne ustalenia

Maszynista pociągu jest trzeźwy. Z wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek - powiedziała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, cytowana przez PAP.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEstOawO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Tak.....
7 miesięcy temu
Brak w młodzieży wyobraźni o skutkach ich poczynań. Oby ta śmierć nie poszła na marne.
Hdhr
7 miesięcy temu
Najważniejsze że maszynista był trzeźwy, gorzej jakby miał 0,00001 promila. Przyczyna śmierci jest taka, że wlazła pod pociąg.
Maszynista
7 miesięcy temu
Nie da się zatrzymać pociagu w miejscu po pociągnięcia kranu maszynisty jest zwłoka zanim zacznie hamowac hamulec zespolony średnio sama lokomotywa waży 80 do 120 ton A np skład z węglem 40 wagonów to 3200ton więc proszę się zastanowić zanim się wejdzie lub wjedzie na tory A żeby się poruszać po torach sieci pkp płk trzeba mieć przepustkę, wystarczy że zwrotnice złapie za nogę i sie nie uwolnisz więc proszę o zastanowienie się dwa razy zanim wejdzie się na tory!
bEstOawP
wwwwww
7 miesięcy temu
ludzie pociag potrącił, nie ma wejscia na tory i koniec
wwwwww
7 miesięcy temu
Kurde pociag potracił co oni perd.. 2 raz juz nie wejdzie na tory
manka
7 miesięcy temu
Pewnie byla na FB
rozumny
7 miesięcy temu
Dobór naturalny. Maszyniści nie obciążajcie się tym to wybór lub głupota tych ludzi. Takie życie.
Tom
7 miesięcy temu
14-latka została potrącona przez pociąg - znaczy pociąg wjechał na peron dla pieszych ? czy dziewczyna nieszczęśliwym wypadkiem wpadła pod pociąg
Goldengecko
7 miesięcy temu
No pewnie było samobójstwo potrącić to może samochód albo pojazd na jezdni pociąg jedzie i maszynista nic nie zrobi równie dobrze mogło by go nie być w Kabinie i nie ma znaczenia czy był trzeźwy czy miał 3 promile Tak na marginesie ciekawe do kogo pretensje ma rodzina 13-latki
dcv cd
7 miesięcy temu
Mieszkałem obok Maszynisty pociągu. Czasem przychodził napić się z moim dziadkiem. Powiedział że "dwudziestki jeszcze nie zamknął". Pił sporo. Najgorsza miała być matka z dzieckiem, która do końca się w niego gapiła" . Druga grupa ofiar (tych jest mniej) to ofiary źle zbudowanych przejść obok dworca.
niebieskiGMbh
7 miesięcy temu
w myśl myśli bo to nie tak jak myślisz
ch
7 miesięcy temu
prawdopodobnie to wiadomo nie mogę zaniżać pracy...
bb biały
7 miesięcy temu
nieźle złożę wniosek x??
bEstOawH
PGb
7 miesięcy temu
dziękuje bardzo za takie ninformacje...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić