aktualizacja 

Mówiła przez sen. Mąż doniósł na nią na policję

200

Ruth z Liverpoolu nagle zaczęła wydawać więcej pieniędzy, a jej mąż nabrał podejrzeń, że mogła zdobyć je w nielegalny sposób. Wygadała się przez sen.

Mówiła przez sen. Mąż doniósł na nią na policję
Mężczyzna doniósł na żonę. (Facebook)

Ruth Fort pracowała jako opiekunka osób starszych. Jej zarobki były standardowe, dlatego gdy zafundowała rodzinie drogie wakacje w Meksyku, jej mąż zaczął się zastanawiać, skąd znalazła na to fundusze. Gdy zaczęła wydawać naprawdę duże sumy pieniędzy, zaczął być podejrzliwy.

Pewnego wieczora, gdy jego żona spała usłyszał, co mówiła przez sen. Z jej słów wynikało, że pieniądze zabrała od jednej ze starszych kobiet, którą się opiekowała. Potwierdzenie tych informacji znalazł w torebce żony. Znajdowała się tam karta debetowa należąca do mieszkanki domu opieki. Anthony z ciężkim sercem udał się na policję i powiadomił o swoich podejrzeniach.

Bardzo kochałem Ruth, ale nie mogłem zignorować tego, co zrobiła. Było dla mnie odrażające, że mogła okraść bezbronną osobę i musiałem ją zgłosić powiedział dla "Liverpool Echo".

W lutym zeszłego roku została skazana na 16 miesięcy więzienia w zawieszeniu pod warunkiem, że weźmie udział w sesjach terapeutycznych. Niestety w tym miesiącu musiała stawić się ponownie przed sądem. Opuszczała terapię oraz nie stawiła się na spotkanie z kuratorem sądowym. Sędzia zgodził się dać jej ostatnią szansę i nałożył na nią sześciotygodniową godzinę policyjną.

Zobacz także: Piąta fala rośnie w siłę. Lekarz apeluje do Polaków
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić