o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Nadciąga armagedon! IMGW ostrzega przed niszczycielskim żywiołem

50
Podziel się

Do Polski zbliża się niż, który przeniesie przejściowe ocieplenie. Za dobrze być jednak nie może. Razem z nim pojawi się silny wiatr. Najsilniej ma wiać na wybrzeżu.

Nadciąga armagedon! IMGW ostrzega przed niszczycielskim żywiołem
IMGW ostrzega przed wichurami (IMGW)
bESpIiUl

Czwartek będzie bardzo niespokojnym dniem. IMGW przewiduje, że początkowo będzie wiać słabo i umiarkowanie. Później jednak wiatr przybierze na sile.

Najmocniej powieje na północy kraju, gdzie mogą wystąpić niszczycielskie wichury! Prędkość wiatru sięgnie od 70 do 100 km/h. W Sudetach porywy do 110 km/h, a w Tatrach do 70 km/h.

bESpIiUn

Specjaliści przewidują ponadto, że na Bałtyku będzie szaleć sztorm. Podmuchy wiatru mogą tam przekroczyć 120 km/h.

Alerty IMGW. Lepiej ich nie lekceważ!

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem. W czwartek alerty II stopnia będą dotyczyć województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Ostrzeżenia I stopnia obowiązywać mają natomiast w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, opolskim i łódzkim.

bESpIiUt

W piątek ostrzeżenia IMGW I stopnia mają dotyczyć województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

W całej Polsce wiatr może łamać drzewa, niszczyć budynki i zrywać linie energetyczne, co może skutkować przerwami w dostawie prądu - donosi IMGW.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESpIiUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Info jeden.
2 miesiące temu
To już koniec świata.. Niech słowa lepiej wybierają do teksu. Ile to już było słów, że to już armegadeon. Od zimy do wiatru. A my ciągle żyjemy.
Awatar👽
2 miesiące temu
Jak bym czytał scenariusz filmu katastroficznego.!? Ludzie którzy piszą takie artykuły zapewne sami nie wierzą w to co piszą. Żenada😂
Andrzej
2 miesiące temu
Jak zwykle przepowiednie wróżbitów się nie sprawdziły. Nad morzem parę listków spadło z drzew tak potężnie wiało że nawet gałązek nie połamało...
bESpIiUP
Supreme
2 miesiące temu
Jedne kraje produkują gazy cieplarniane a drugie gazy które oziębiania które nie dawno odkryto i będą uzyte w przyszłości w celu obniżenia temperatury a teraz jak króliki doświadczalne macie co wam dadzą
Mario
2 miesiące temu
Proszę drogie O2.. piszcie jak jest i nie używajcie klickbaitów nałogowo. Wtedy zaczniemy szanować was jako dziennikarzy i rzetelne źródło wiadomości. W końcu elektrownie wiatrowe wygenerują trochę mocy.
miejscowy
2 miesiące temu
Dziennikarze to błazny. Nikt już nie tratuje wolnych mediów poważnie. Nic dziwnego że 2/3 społeczeństwa nie chce się szczepić jeśli do sczepienia zachęca gildia błaznów (media) z gildią złodziei (władze).
Marta
2 miesiące temu
Redaktorku ile jeszcze będziesz pisał takie głupoty i straszył Polaków?
Futurysta
2 miesiące temu
Do tego, co pisał ten post.... Armagedonem także nazywasz każdy dzień, kiedy masz zatwardzenie bądź rozwolnienie,bądź nie możesz puścić sobie bąka?
bbb
2 miesiące temu
Jak lunie to Stargard zaleje. Przedwojenna kanalizacja, droga łatana od zawsze. Proponuje ogłosić konkurs najgorszej drogi w miastach powiatowych-my wygramy.
abc
2 miesiące temu
Do pismaka - zobacz co oznacza słowo armagedon!!!!
POLAK
2 miesiące temu
"redaktorku" , przychodzi jesień
Pogodynka
2 miesiące temu
Od kiedy zwykła pogoda została nazwana armagedonem ?
straszne
2 miesiące temu
Bestijaa ze swecyji - nadchodzi ...
bESpIiUH
adewwrffd
2 miesiące temu
niedługo zabraknie wam słownictwa jak byle wiatr będziecie nazywać armagedonem . pada deszcz - armagedon , 35 stopni w cieniu - armagedon , spadnie śnieg - armagedon , -20 stopni w zimę - armagedon . Śmiać mi się chce jak czytam te wasze tytuły dotyczące pogody i nie tylko. Poziom przeraża, na każdym portalu to samo . Czy tylko ja tak mam ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić