Nagła śmierć w Dniu Ojca. Suwalska policja w żałobie

40

Policja w Suwałkach poinformowała o śmierci funkcjonariusza Sebastiana Dudy. 43-latek zmarł nagle, w Dniu Ojca. Swoją służbę w policji zaczął w 1998 roku, od tego czasu zapamiętał się jako życzliwy i otwarty na pomoc - wspominają koledzy Sebastiana.

Nagła śmierć w Dniu Ojca. Suwalska policja w żałobie
Nie żyje policjant Sebastian Duda (Policja w Suwałkach)

O tragicznej śmierci podkomisarza Sebastiana Dudy policja poinformowała w czwartek. Dzień wcześniej, w Dniu Ojca, 43-latek zmarł nagłą śmiercią. Policja nie podaje szczegółów i przyczyn śmierci, informuje jednak, że pozostawił rodzinę i kolegów z pracy w głębokim żalu. "W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze" - pisze policja w Suwałkach.

Z informacji policji wynika, że Sebastian rozpoczął służbę w 1998 roku. Od grudnia 1999 był związany z podlaskim garnizonem, gdzie rozwijał się i stawiał kolejne kroki na swojej zawodowej drodze. Od 2017 roku pełnił funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

"Ciepły, uśmiechnięty, życzliwy kolega"

Policjanci wspominają, że Sebastian był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. "Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas" - wspominają funkcjonariusze.

Suwalska policja jest pogrążona w żałobie. Oficjalna strona internetowa jest pozbawiona wszystkich kolorów. Na niej podane są też informacje o nabożeństwie żałobnym. Odbędzie się 26.06.2021 roku o 10.00 w Kościele Bożego Ciała w Suwałkach przy ulicy 11 Listopada 6, a pogrzeb na Cmentarzu Parafialnym w Suwałkach przy ulicy Reja.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić