Nagle podjechała ciężarówka. Przerażające nagranie z Białorusi

141

Działania służb porządkowych na Białorusi przerażają. W sieci pojawiło się zatrważające nagranie z niedzieli. Widać na nim, jak milicja pacyfikuje uczestników marszu przeciwko Łukaszence.

Nagle podjechała ciężarówka. Przerażające nagranie z Białorusi
(Twitter)

Kolejne smutne obrazki z Białorusi. Rada Demokratycznej Republiki Białorusi opublikowała na Twitterze zatrważające wideo z kamery ochrony w Mińsku. Widać na nim tłum idący ulicami w marszu przeciwko sfałszowanym wynikom wyborów. Nagle podjeżdża opancerzona furgonetka, z której wychodzą zamaskowani funkcjonariusze milicji, a tłum zaczyna uciekać.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Milicjanci zaczęli wyłapywać spokojnych protestujących jak najgorszych zwyrodnialców. Niektórzy z zatrzymanych zostali pobici na oczach wielu świadków. Zamaskowani oprawcy szarpali przypadkowe osoby, nie patrząc na ich wiek czy siłę, i pakowali je do samochodu.

Białorusini nadal protestują przeciwko sfałszowaniu wyników wyborów prezydenckich. Wielkie protesty przeprowadzane są przez nich na całym świecie, w tym w Polsce. 20 września 100 tysięcy protestujących przeszło ulicami Mińska, domagając się rezygnacji Aleksandra Łukaszenki z urzędu prezydenta kraju. Doszło do kolejnych starć politycznej milicji z obywatelami.

Zobacz także: Trzy warunki do odejścia Łukaszenki. Miller wylicza
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić