o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Nagle podjechała ciężarówka. Przerażające nagranie z Białorusi

79
Podziel się

Działania służb porządkowych na Białorusi przerażają. W sieci pojawiło się zatrważające nagranie z niedzieli. Widać na nim, jak milicja pacyfikuje uczestników marszu przeciwko Łukaszence.

Nagle podjechała ciężarówka. Przerażające nagranie z Białorusi
(Twitter)
bDngTXFN

Kolejne smutne obrazki z Białorusi. Rada Demokratycznej Republiki Białorusi opublikowała na Twitterze zatrważające wideo z kamery ochrony w Mińsku. Widać na nim tłum idący ulicami w marszu przeciwko sfałszowanym wynikom wyborów. Nagle podjeżdża opancerzona furgonetka, z której wychodzą zamaskowani funkcjonariusze milicji, a tłum zaczyna uciekać.

Milicjanci zaczęli wyłapywać spokojnych protestujących jak najgorszych zwyrodnialców. Niektórzy z zatrzymanych zostali pobici na oczach wielu świadków. Zamaskowani oprawcy szarpali przypadkowe osoby, nie patrząc na ich wiek czy siłę, i pakowali je do samochodu.

bDngTXFP

Białorusini nadal protestują przeciwko sfałszowaniu wyników wyborów prezydenckich. Wielkie protesty przeprowadzane są przez nich na całym świecie, w tym w Polsce. 20 września 100 tysięcy protestujących przeszło ulicami Mińska, domagając się rezygnacji Aleksandra Łukaszenki z urzędu prezydenta kraju. Doszło do kolejnych starć politycznej milicji z obywatelami.

Zobacz także: Trzy warunki do odejścia Łukaszenki. Miller wylicza
bDngTXGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(79)
senior
2 miesiące temu
W tych mundurach mogą być przebierańcy. Demonstranci powinni ich demaskować zrywając im kominiarki.
DempseyER
2 miesiące temu
Gdyby wszyscy rzucili się na tych milicjantów zdjęli im maski i porobili zdjęcia w życiu by takiemu tłumowi nie dali rady bez broni palnej. Ci ludzie spokojnie by spakowali tych milicjantów do samochodu i zamknęli żeby mieć czas na ucieczkę :)
suahiri
2 miesiące temu
Dopóki Bruksela, Merkel i Macron chodzą na sznurku Putina, dopóki nic się na wschodzie nie zmieni.
bDngTXGr
fds
2 miesiące temu
paru cieci w kominiarkach na setki osob!!!! zrobcie z tym porzadek, ruszcie tlumem na nich, nie podjadą wiecej!
obs
2 miesiące temu
Dlaczego oni tak się dają poniżać
Najnowsze komentarze (79)
Marek 🐬
2 miesiące temu
Moim zdaniem to już nie jest milicja białoruska , to są specjalnie ściągnięte oddziały z Rosji przez Łukaszenkę. Na własny naród z zagranicy w tym przypadku z Rosji napuścił "wściekłe psy" , myślę że to świadczy tylko o jednym to już koniec Łukaszenki tylko kwestia czasu jak wojsko i milicja przytłoczy się do Narodu Białorusi w całości , faktycznie może dojść też do wojny Białorusi ale z Rosją jeśli Putin będzie słał wojsko i inne oddziały na pomoc Łukaszence , podkreślam Łukaszence a nie Narodowi Białorusi.
Czarny
2 miesiące temu
Gdzie jest ta niby unia w jakich czasach zyjemy
Kicia Kubuś
2 miesiące temu
Dopóki żadnych radykalnych kroków Europa nie podejmie to Łukaszenko sam sobie panem i władcą absolutnym szkoda tylko ludzi
Jac
2 miesiące temu
Polscy kibice jednoczcie się jedziemy na Białoruś. Dzień jak codzień trochę sportu nie zaszkodzi
Jac
2 miesiące temu
A może by tak naszych polskich kibiców tam wysłać. Oni by sobie poradzili z tą ich milicja
Mwzmw
2 miesiące temu
Czy Białoruś nie ma żadnych kiboli. Oni by się tak łatwo nie dali wsadzić do samochodu. Choć raz byli by użyteczni.
Kolo
2 miesiące temu
Jest 2020 rok europa a tu takie sceny szok!
Fred
2 miesiące temu
Lapanki jak w czasie wojny.Wstyd dla panstwa bialoruskiego ze stosuje takie obrzydliwe metody bo jeden zalosny dyktator chce sie u szczytu wladzy utrzymac.Zero honoru.
bDngTXGj
All
2 miesiące temu
Przerażające jest to że ludzie widząc policję czy milicję zachowują się jak pindy dając się poniewierać. Mundurowi mają ochraniacze,palki,gaz i wiele innych środków przymusu. Jeżeli oni stosują przemoc wobec obywateli to każdy obywatel ma w obowiązku się temu przeciwstawić z taką samą siłą i środkami. Nie bądź ofiarą, niech wiedzą że na siłę odpowiadasz siłą tylko w taki sposób będzie wzajemny szacunek.
zdziczenie
2 miesiące temu
ludzie spokojnie idą, nikomu i niczemu nie zagrażają. Nawet żadnych haseł nie głoszą ani transparentów nie niosą. I nagle są zaatakowani przez grupę zwykłych bandytów w kominiarkach. A co się kryje za tymi kominiarkami? PANICZNY STRACH.
Cassandra
2 miesiące temu
Tak wyrodnieją wszystkie rządy aprobowane przez tak zwany " prosty lud" zazwyczaj trzymany w posłuchu darowiznami wypłacanymi z ich podatków czego ludzie zrozumieć nie potrafią i nie domagają się ulgi podatkowej żądając cash do reki. I sprytna władza podnosi podatki i... daje 13 -tkę! Erupcja bezprawia i arogancji władzy musi nastąpić prędzej czy później, gdyż zawsze kończą się takie rządy niewypłacalnością a władzy raz zdobytej oddawać się nie chce.
zooo
2 miesiące temu
Czy inni Białorusini wiedzą, co się dzieje w ich kraju?
tom
2 miesiące temu
tak samo jak w polsce co roku 11go Listopada
Pawel
2 miesiące temu
Rady,hejt itd.Dzieci poczytajcie o latach 70-80 w Polsce to przestaniecie pisac bzdury i glupie rady dla innych
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić