Nagranie mrozi krew w żyłach. "Byłem oszołomiony"

187

W sieci pojawiło się nagranie, ukazujące niemal 2-metrowego aligatora, który pożera mniejszego aligatora. Autor filmu powiedział, że wszystko wydarzyło się na tyłach domu jego rodziców i nie jest to pierwszy taki przypadek.

Nagranie mrozi krew w żyłach. "Byłem oszołomiony"
Aligator zaatakował mniejszego aligatora (Twitter.com)

Nagranie zostało opublikowane na Twitterze przez Taylora Sopera. Atak miał miejsce w hrabstwie Horry w Południowej Karolinie w czwartek.

Aligator pożarł swojego przeciwnika

Taylor powiedział w USA Today, że wszystko rozegrało się na tyłach domu jego rodziców. Niemal 2-metrowy aligator rzucił się na znacznie mniejszego osobnika i pożarł go niemal w całości. Taylor, kiedy tylko to zauważył, chwycił za kamerę i zaczął nagrywać.

Ojciec Sopera powiedział, że kilka dni wcześniej widział podobne zdarzenie. Nie był jednak pewien czy atakuje ten sam aligator.

Był trochę zszokowany, że to się znowu wydarzyło, nie mówiąc już o wydarzeniu w ogóle. Byłem absolutnie zdumiony. To cholerny dinozaur! - powiedział Soper.

Wiadomo, że aligatory żerują na prawie wszystkim, co jest dostępne. Dotyczy to również siebie nawzajem. Samce często ze sobą walczą o jedzenie, terytorium lub partnerki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Arsenał z II wojny światowej w bloku. Zaskakująca interwencja policji w Krakowie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić