aktualizacja 

Musiał rosnąć ze 100 lat. Przez 5 pokoleń nie złowili większego

206

Poławiacze homarów z Maine pochwalili się niesamowitym okazem, który udało się im złapać. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać skorupiaka o niespotykanych wręcz rozmiarach.

Musiał rosnąć ze 100 lat. Przez 5 pokoleń nie złowili większego
Homar miał imponujące rozmiary (YouTube)

Jacob Knowles ma za sobą jeden z najbardziej pamiętnych dni w pracy. Poławiacz homarów z Maine jest przedstawicielem piątego pokolenia, który zajmuje się tym fachem. Niedawno Amerykanin pochwalił się złowieniem największego homara w swojej karierze.

Jacob nie wierzył własnym oczom. Podczas połowu u wybrzeży Maine 30 maja złapał największego homara, jakiego widział w swoim życiu. Poławiacz pochwalił się złowieniem gigantycznego skorupiaka na TikToku. Oszacował również, że jego wiek może wynosić około stu lat. Amerykanin wyjaśnił, że rozmiar mógł być jeszcze większy, gdyż złapany okaz nie miał wyrośniętych szczypiec.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ogromny homar nie trafił na stół żadnego z poławiaczy. Jacob podjął decyzję, aby wypuścić skorupiaka z powrotem do oceanu. Jakby tego było mało to Amerykanin wsadził mu w jeden ze szczypców rybę.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić