Nagrywał ją we Władysławowie. "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem"

151

Nasz czytelnik był świadkiem niesamowitego zachowania pewnej wiewiórki we Władysławowie. Choć nic na to nie wskazywało, nagle wyrośnięte zwierzę zaczęło niemal bez żadnego wysiłku schodzić po ścianie z czwartego piętra apartamentowca. Nagranie robi wrażenie!

Nagrywał ją we Władysławowie. "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem"
Wiewiórka dała popis sprawności (o2)

Nasz czytelnik przebywał akurat na terenie apartamentów inwestycyjnych w nadbałtyckim Władysławowie. Kiedy wyszedł na balkon, na szklanym daszku sąsiedniego budynku dostrzegł dorodną wiewiórkę.

Wiewiórka superbohaterka?

Pan Artur zdziwiony, jak zwierze znalazło się na aż tak dużej wysokości - było to bowiem czwarte piętro apartamentowca - zaczął nagrywać gryzonia. Wtedy uroczy rudzielec zrobił coś imponującego.

Wiewiórka bez żadnego problemu niczym Spider-Man zaczęła schodzić po zewnętrznej ścianie budynku. W błyskawicznym tempie dotarła na sam dół. Autor nagrania nie mógł nadziwić się niezwykłej sprawności zwierzęcia.

Być może dla wytrawnych znawców przyrody to nie jest zaskakujące, ale ja czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tylko spójrzcie, w jaki sposób ten tłuściutki okaz schodzi z 4 piętra budynku – pisze pan Artur.
Zobacz także: Wiewiórka z Władysławowa. Czytelnik: "Czegoś takiego jeszcze nie widziałem"

Jak czytamy na internetowych forach, wiewiórki w przednich łapach posiadają bardzo chwytne 4 palce, które służą do chwytania kory drzew podczas wspinaczki. Widok wiewiórki chodzącej po pionowej ścianie to jednak coś zdecydowanie niecodziennego.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić