Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 

Najlepsze memy o wyborach. Internauci pękają ze śmiechu

304

Jak w wielu sytuacjach, internauci nie pozostają dłużni politykom i w prześmiewczy sposób pokazują realia trwającej kampanii prezydenckiej za pomocą memów.

Najlepsze memy o wyborach. Internauci pękają ze śmiechu
Memy przed wyborami. Internauci się prześcigają (Facebook)

Memy w obliczu wyborów prezydenckich bywają idealnym rozładowaniem gęstniejącej atmosfery. Wiele osób zastanawia się w związku z tym, jakie są najlepsze memy wyborcze i gdzie szukać najśmieszniejszych obrazków związanych z polityką.

Najlepsze memy przed wyborami. Internauci się prześcigają

Najlepsze memy są oczywiście związane z tym, co aktualnie dzieje się w związku z wyborami. Hitem ostatnich dni stało się nagranie, gdy Rafał Trzaskowski został zaczepiony przez mężczyznę podającego się za Amerykanina. Reakcja kandydata obiła się szerokim echem, ale również nie zabrakło memów na ten temat.

Tę sytuację po mistrzowsku przerobiono także w formie wideo. Kojarzycie, skąd pochodzi ścieżka dźwiękowa? To prawdziwy klasyk, ale tu pasował jak ulał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Prześmiewczych obrazków nie zabrakło również po ostatnim zdjęciu Andrzeja Dudy, które pojawiło się w weekend w sieci. Mistrzowie Photoshopa od razu ruszyli do tworzenia przeróbek.

Najlepsze memy wyborcze. Lawina ruszyła także po debacie prezydenckiej

Oczywiście memów po starciu kandydatów na antenie TVP również nie mogło zabraknąć. Ich bohater mógł być tylko jeden, bo hitem debaty okazał się Stanisław Żółtek, mówiący o "Menelowym plus".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić