Wróć na
Dagmara Smykla
|

Najnowszy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski goni Andrzeja Dudę

147
Podziel się

Wybory 2020. Najnowszy sondaż prezydencki zapowiada zaciętą walkę do samego końca. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski idą w nich łeb w łeb, choć wciąż przewagę w drugiej turze ma urzędujący prezydent.

Najnowszy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski goni Andrzeja Dudę
Rafał Trzaskowski goni Andrzeja Dudę (PAP, Jakub Kaczmarczyk)
bCGdFGUR

Wyniki najnowszego sondażu prezydenckiego dla Wirtualnej Polski. Dwaj główni kandydaci idą w nim niemal łeb w łeb. Z sondażu wynika, że gdyby doszło do pojedynku Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów prezydenckich, to zwyciężyłby w nich minimalną przewagą kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Nie ma sensu pytać nas oficjalnie o sondaże. Odpowiemy zawsze tak samo: prawdziwym sondażem są wybory. Ciężko pracujemy, aby w nich wygrać – zapewniają sztabowcy prezydenta Andrzeja Dudy w rozmowie z WP.
bCGdFGUT

Nowy sondaż. Poparcie dla Andrzeja Dudy nie przekracza 50 proc.

PiS wie, że będzie im bardzo trudno. Walka będzie trwać do ostatniej sekundy, do zamknięcia ostatniego wyborczego lokalu - uważają sztabowcy Rafała Trzaskowskiego.

Tzw. obóz anty-PiS miał większe poparcie niż samo PiS w kilku poprzednich elekcjach, jeśli policzyć wszystkie głosy - zwraca uwagę socjolog prof. Jarosław Flis w programie "Newsroom" w Wirtualnej Polsce. Również Patryk Jaki powtarza w wywiadach, że siła "obozu III RP" jest na tyle duża, że może zaważyć o ostatecznym zwycięstwie kandydata opozycji nad kandydatem PiS w bezpośrednim starciu.

Andrzej Duda nie ufa sondażom. Zgodnie z doniesieniami jego współpracowników, prezydent uważa, że regularnie publikowane w mediach wyniki badań są zmanipulowane i służą wyłącznie kreowaniu nastrojów społecznych, a nie ich realnemu odzwierciedleniu.

bCGdFGUZ

Zobacz też: Sondaż IBRiS dla WP. "Zdecydują wyborcy Konfederacji i opozycji"

bCGdFGVu
KOMENTARZE
(147)
Tak
miesiąc temu
Polska nie ma teraz prezydenta dlatego sondaż jest błędny
Pazik
miesiąc temu
Dlaczego PiS nie wystawi Pawłowicz , przecież ona taka kulturalna i ma nawet profesurę PiSu . Nawet w PRL dobrze kradła.
elear
miesiąc temu
pińcet procyntów taki yntylygyntny ...
bCGdFGVv
ministrant
miesiąc temu
DAM NA MSZĘ NA JASNEJ GÓRZE ABY DUDA PRZEGRAŁ WYBORY...SZYKUJE SIĘ NOWE ŚWIĘTO WOLNOŚCI RP
Jacek
miesiąc temu
Może Agatę Niemowę wybrać bo dobrze zakręca nogą ?
Najnowsze komentarze (147)
GRZEGORZ
2 tyg. temu
Najnowsze odkrycie wskazuje,że pis okantował polaków{przyznając sobie nawzajem złodziejskie nagrody} na nieco ponad 470mln. złotych.NIK TO PAN Bana. . UWIKŁANY W AFERE 100-LECIA.Ijak tu ma zaistnieć prawo i spawiedliwośc. To taka mała informacja dla ludzi myślących i jeszcze mających w planach coś w naszym kraju zrobić. PIS USTANOWIŁ JUŻ TYLE PRAW PRZECIW PRZEDSIĘBIORCOM,ŻE JAK SIĘ ICH NIE ZATRZYMA TO ONI ZATRZYMAJĄ WSZYSTKIE MAŁE FIRMY SWOIMI PRZEPISAMI.
R.T
4 tyg. temu
Cudze rozdaje jak leci, a z własnej kieszeni jedynie 20 groszy !!!
i do Wisly
4 tyg. temu
Jestem rodowitym warszawiakiem z dziada/pradziada i byłem z tego dumny,niestety to co, zwłaszcza teraz się dzieje w Warszawie to raczej dumy nie przynosi,wręcz lepiej się nie przyznawać że jest się z Warszawy bo jeszcze posądzą o przynależność do lgtb.gronkiewicz i trzaskowski to chyba najgorsi prezydenci Warszawy w historii miasta.
Pracujący18
miesiąc temu
Nie zagłosuje na tego pana ponieważ dba on tylko o interesy UE ...i swoich popleczników .Teraz się pięknie uśmiecha jak przed wyborami i tysiąc obietnic.Ktore są tylko pustymi słowami...
Pracujący18
miesiąc temu
Nie zagłosuje na tego pana ponieważ dba on tylko o interesy UE ...i swoich popleczników .Teraz się pięknie uśmiecha jak przed wyborami i tysiąc obietnic.Ktore są tylko pustymi słowami...
Fakt
miesiąc temu
Trzaskowski chodzi na smyczy finansiery. Oni patrzą głównie na swój interes. Zysk ponad wszystko. Taka religia.
Tomek
miesiąc temu
Trzaskowski będzie musiał spłacić dług za stypendium od Sorosa. Aby Polska przez to nie ucierpiała.
Elena
miesiąc temu
Dudek wyga bo Trzask zdradził Wawe
bCGdFGVn
wyborca
miesiąc temu
w takim tempie mu rośnie poparcie, to Czaskowski za dwa tygodnie bedzie mial 70%
sygnały dnia
miesiąc temu
A ten gościu na zdjęciu to gdzie patrzy chyba na Berlin
klalk
miesiąc temu
goni goni lepiej niech nie dogoni Boze strzez nas przed takim kandydatem.
jureka
miesiąc temu
Tylko A. Duda. Reszta musi się jeszcze uczyć.
Zof
miesiąc temu
Każdy tylko nie zPiSowany będzie lepszy niż Andziej Długopis
!!!!!!
miesiąc temu
RAFAŁ wygra !!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić