Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Narodowy Spis Powszechny. Rozdano nagrody! Kiedy kolejne losowania?

13
Podziel się:

W piątkowe południe odbyło się pierwsze losowanie nagród w loterii w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Wygrani dostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 złotych.

Narodowy Spis Powszechny. Rozdano nagrody! Kiedy kolejne losowania?
Kadr z losowania nagród. (YouTube, GUS)

Transmisja z losowania zwycięzców kart przedpłaconych odbyła się na profilach GUS-u - na Facebooku i YouTube. Oczywiście jeśli ktoś nie mógł oglądać losowania "na żywo", to teraz może nadrobić zaległości.

Do loterii dopuszczono tylko osoby pełnoletnie. W losowaniach uczestniczą ci, którzy dokonali samospisu, a także wyrazili chęć walki o nagrody i za pośrednictwem e-maila otrzymali 10-znakowy alfanumeryczny kod potwierdzający dokonanie samospisu, a także do 5 maja prawidłowo zarejestrowali zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Narodowy Spis Powszechny. Kiedy kolejne losowania?

Następne nagrody zostaną rozlosowane 21 maja, 8 i 18 czerwca, a także 2 i 9 lipca. Wówczas również będzie można wygrać karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 złotych.

Ostatnie losowanie nastąpi 14 lipca. Będzie ono wyjątkowe, bo do zgarnięcia będzie aż 14 samochodów!

Narodowy Spis Powszechny ruszył 1 kwietnia 2021 roku i potrwa do końca września. Spis jest przeprowadzany raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby, która mieszka na terenie Polski na stałe lub czasowo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Inny temat
rok temu
Czy Bill Gates jest 🇮🇱?
XXX
rok temu
Musimy to tylko umrzeć i nic po za tym !!!!!!!
WAŻNE !!
rok temu
Można się spisać kilka razy, żeby zwiększyć szansę na wygraną.
piwosz
rok temu
Następne propagandowe zawracanie głowy. Identyczne miało wcześniej miejsce z akcją ministerstwa finansów, żeby brać za każdym razem paragon podczas robienia zakupów w sklepach. Ludzie masowo rejestrowali kwitki, bo też chcieli wygrać samochód i wszyscy wiedzą jak to się skończyło.
Jacek
rok temu
Poszło do znajomych. Wszystko zostało w rodzinie.
Czaro
rok temu
Dobra przynęta na głupków :))
Nie kumam
rok temu
Skoro spis obowiązkowy to po co nagrody wybranym? wszyscy powinni dostac
Dorcia
rok temu
Ten rząd dosyć że złodziejski to jeszcze przekupuje ludzi mani ich łapówkami, aby się rejestrowali. Ciekawe ile pPolaczkow na to poleciało. Jak chcą zrobić spis to niech zapukają do moich drzwi.
obywatel
rok temu
nagrody ,mydlenie oczu...
SUWEREN
rok temu
Wskażcie mi palcem tak upośledzonego że poda komunistom szczegółowe dane o swoim domu, bliskich i tym co chowa w piwnicy. Te mendy rządowe zbierają informacje przed podatkiem katastralnym oraz innymi. Chca sobie ułatwić robotę
YxY
rok temu
I od razu kontrolę US ZUS i inne
Lioh
rok temu
Ludzie nie są głupi i wiedzą , że te kary , to straszak wbrew prawu. Dlatego prubują z innej strony ugryzć problem, czyli srebrniki .
pl pl pl pl
rok temu
Im mniej politycy wiedzą o obywatelu, tym lepiej dla obywatela.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić