Narodowy Spis Powszechny. Rozdano nagrody! Kiedy kolejne losowania?

23

W piątkowe południe odbyło się pierwsze losowanie nagród w loterii w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Wygrani dostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 złotych.

Narodowy Spis Powszechny. Rozdano nagrody! Kiedy kolejne losowania?
Kadr z losowania nagród. (YouTube, GUS)

Transmisja z losowania zwycięzców kart przedpłaconych odbyła się na profilach GUS-u - na Facebooku i YouTube. Oczywiście jeśli ktoś nie mógł oglądać losowania "na żywo", to teraz może nadrobić zaległości.

Do loterii dopuszczono tylko osoby pełnoletnie. W losowaniach uczestniczą ci, którzy dokonali samospisu, a także wyrazili chęć walki o nagrody i za pośrednictwem e-maila otrzymali 10-znakowy alfanumeryczny kod potwierdzający dokonanie samospisu, a także do 5 maja prawidłowo zarejestrowali zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Narodowy Spis Powszechny. Kiedy kolejne losowania?

Następne nagrody zostaną rozlosowane 21 maja, 8 i 18 czerwca, a także 2 i 9 lipca. Wówczas również będzie można wygrać karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 złotych.

Ostatnie losowanie nastąpi 14 lipca. Będzie ono wyjątkowe, bo do zgarnięcia będzie aż 14 samochodów!

Narodowy Spis Powszechny ruszył 1 kwietnia 2021 roku i potrwa do końca września. Spis jest przeprowadzany raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby, która mieszka na terenie Polski na stałe lub czasowo.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić