Narzeczony upił się i spóźnił na ślub. Wyszła więc za kuzyna

16

Panna młoda z Indii poślubiła swojego krewnego. Decyzję podjęła po tym, jak jej narzeczony poszedł imprezować z kolegami. Mężczyzna spóźnił się cztery godziny na własną ceremonię. Kobieta straciła cierpliwość do swojego wybranka, ale nie chciała rujnować wyjątkowego dnia. Zamiast narzeczonego, na ślubnym kobiercu stanął kuzyn.

Narzeczony upił się i spóźnił na ślub. Wyszła więc za kuzyna
W Indiach panna młoda wyszła za swojego krewnego, bo narzeczony się spóźnił (Twitter, India Times)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu we wsi Malkapur Pangra w indyjskim stanie Maharasztra. Ceremonia zaślubin miała odbyć się o godz. 16. Sęk w tym, że w ostatniej chwili pan młody gdzieś zniknął.

Wyszedł zabawić się z kumplami. Spóźnił się na własny ślub

Jak się okazało, mężczyzna postanowił poimprezować jeszcze przed ślubem. Wybrał się więc z przyjaciółmi na zabawę. Pojawił się na miejscu wraz ze swoimi znajomymi dopiero o godz. 20.

Przybyła na miejsce grupa była w stanie wskazującym na spożycie dużych ilości alkoholu. Imprezowicze zaczęli także sprawiać problemy zgromadzonym gościom weselnym.

Pijany pan młody stracił życiową szansę

Ojciec panny młodej stwierdził, że nie chce, aby jego córka wychodziła za pijanego narzeczonego. Wpadł za to na nietypowy pomysł. Po krótkich konsultacjach okazało się, że ślub nadal może się odbyć.

Pan młody oraz jego przyjaciele byli kompletnie pijani. Zaczęli wszczynać awantury, więc zdecydowaliśmy, że córka poślubi jednego ze swoich krewnych – relacjonuje matka panny młodej.

Obejrzyj także: Ślub w czasie wojny. Para ukraińskich medyków powiedziała sobie "tak"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić