aktualizacja 

Po tym, co odkryła w komputerze narzeczonego, odwołała ślub

9

Ogromne poruszenie wśród internautów wywołało nagranie wideo opublikowane przez jedną z kobiet na TikToku. Kobieta opowiedziała, jak postanowiła odwołać ślub po odkryciu sekretu swojego narzeczonego.

Po tym, co odkryła w komputerze narzeczonego, odwołała ślub
Narzeczona odkryła okropny sekret (Unsplash)

Historia Marii wywołała ogromne poruszenie wśród tysięcy internautów. 25-latka postanowiła opowiedzieć im, jak jej życie osobiste legło w gruzach po przypadkowym odkryciu sekretu narzeczonego. Mężczyzna został przez nią zdemaskowany, kiedy Meksykanka otworzyła folder w jego komputerze. Historia ujrzała światło dzienne, po opublikowaniu jej na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zawartość folderu 29-latka wprawiła Marię w osłupienie. Okazało się, że jej narzeczony posiada zdjęcia o charakterze pornograficznym przedstawiające jej siostrę oraz jego współpracownice. Autorka nagrania wytłumaczyła internautom, w jaki sposób doszło do odkrycia przez nią wspomnianych fotografii. 25-latka aplikowała do nowej pracy, jednak jej komputer nie działał, dlatego skorzystała z laptopa ukochanego. Po wejściu w folder "pobrane" oprócz pliku z CV znalazła sekretne ujęcia.

Maria postanowiła rozstać się ze swoim narzeczonym. Nie przekonały go nawet jego tłumaczenia mówiące, że gapił się na zdjęciach, kiedy nudziło mu się w pracy. Decyzja o rozstaniu była szczególnie trudna w świetle faktu, że para miała poślubić się trzy miesiące później. 25-latka zdradziła, że goście pary otrzymali już nawet zaproszenia. Poszkodowana otrzymała wiele słów wsparcia od internautów, którzy nie ukrywali poruszenia jej historią.

Życzę ci dużo zdrowia i miłości - napisał internauta.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić