Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Nazwisko Martyniuk jest dla Eweliny "olbrzymim ciężarem". Chce się go pozbyć

12

Absolutnie nie milkną echa rozwodu Eweliny i Daniela Martyniuków. Co rusz pojawiają się nowe informacje w tej sprawie. Ostatnio światło dzienne ujrzała korespondencja, jaką była już żona syna gwiazdy disco polo przesłała do Danuty Martyniuk.

Nazwisko Martyniuk jest dla Eweliny "olbrzymim ciężarem". Chce się go pozbyć
(Facebook)

Podczas rozprawy rozwodowej Daniela i Eweliny Martyniuków wrzało. I to bardzo mocno. Danuta Martyniuk (matka Daniela) nazwała dziewczynę "zas*aną g*wniarą", która razem z mamusią próbowała "załapać się na kasę Zenka".

Ostatnio "Super Express" ujawnił treść SMS-ów, jakie Ewelina kierowała do Danuty. Zapowiedziała zmianę nazwiska. Nie tylko swojego, ale również dziecka, które ma razem z Danielem.

Wierzę, że niebawem pozbędziemy się nazwiska, które jest dla nas olbrzymim ciężarem i wypominaniem. Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia - napisała Ewelina.

Ewelina walczy z Martyniukami. Myśli o ograniczeniu kontaktów z Laurą!

Była już żona Daniela wytacza najcięższe działa. Kobieta rozważa ograniczenie kontaktów Martyniuków z Laurą.

Boję się o życie Laury i swoje. Boję się o zdrowie rodziców, którym serce pęka, patrząc na to, co wyprawia Daniel i co dowiadują się z gazet, co mówicie. Po ostatnich doniesieniach medialnych czujemy się wszyscy oszukani i straciliśmy zaufanie do was. Nie oczekuję przeprosin, bo one nic nie zmienią. W przyszłości zastanowię się, w jakiej formie będą możliwe wasze kontakty z Laurą, które na ten moment chcę ograniczyć, gdyż zbyt wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście i nie mogę zrozumieć, dlaczego mnie tak traktujecie - przekazała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić