Niby nic. Zdjęcie z basenu przeraziło internautów

78

Na Facebooku pojawiło się zdjęcie, które przeraziło niejednego rodzica. W pozornie pustym basenie zanurkowało dziecko, które bardzo trudno dostrzec. Wszystko z powodu kostiumu kąpielowego. "Zrobiło mi się niedobrze", napisał jeden z rodziców.

Niby nic. Zdjęcie z basenu przeraziło internautów
Widzicie dziecko? Wielu internautów nie może go dostrzec. - Przerażające - komentują. (Facebook)

"Przerażające" zdjęcie opublikowano na profilu prowadzonym przez australijskie pielęgniarki. CPR Kids przestrzega rodziców przed kupowaniem ciemnych lub niebieskich kostiumów kąpielowych.

Ubieraj dzieci w jasne i kolorowe stroje kąpielowe, aby łatwiej było je zobaczyć w basenie. Pamiętaj, tonie się w milczeniu, liczy się każda sekunda - podkreślają pielęgniarki.

Jedna z pielęgniarek przekonała się o tym na własnej skórze. Była na imprezie basenowej u znajomych i stwierdziła, że po jednym dniu użytkowania woda w zbiorniku zrobiła się bardzo mętna od kremów do opalania używanych przez ludzi.

Poprosiła jedno z dzieci ubranych w jasnoniebieski strój kąpielowy, o zanurkowanie na dno basenu i zrobiła zdjęcie. Widok ją zszokował - relacjonują pielęgniarki z CPR Kids.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
To takie straszne! W ogóle nie widziałam dziecka - napisała jedna z komentujących.

Dziecko na zdjęciu rzeczywiście trudno dostrzec. Przedstawiciele CPR Kids podkreślają, że dla bezpieczeństwa dzieci warto jest kupować kostiumy kąpielowe o jasnych, wręcz jaskrawych barwach. Najważniejsze jest jednak baczne obserwowanie dzieci bawiących się w basenie.

O mój Boże, jakie to przerażające - skomentowała jedna z matek.
Wszystkie kostiumy moich dzieci będą ohydne i fluorescencyjne - zarzeka się inna.
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić