o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JM
|

Wypatrzyli ją w Sopocie. Jeden szczegół bardzo rzuca się w oczy

194
Podziel się

Marta Kaczyńska odpoczywała z córką na świeżym powietrzu. Nie zastosowała się jednak do obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Ani ona, ani jej córka nie miały na twarzy maseczek ochronnych. Sytuacja miała miejsce w Sopocie.

Wypatrzyli ją w Sopocie. Jeden szczegół bardzo rzuca się w oczy
bDeLwTYR

W związku z lawinowo rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa, polski rząd wprowadził nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Do obostrzeń sanitarnych nie zastosowała się bratanica Jarosława Kaczyńskiego. Marta Kaczyńska odpoczywała w Sopocie bez maseczki ochronnej na twarzy.

Marta Kaczyńska wybrała się na spacer ze swoją córką. Nie miała jednak na twarzy maseczki ochronnej. Czy w dobie szalejącej pandemii, nie było to nierozważne zachowanie?

bDeLwTYT

Jak widać na zdjęciach poniżej, maska co prawda była, ale Marta Kaczyńska miała ją zsuniętą na brodę. Matka nie dała 13-letniej córce najlepszego przykładu. Ona również nosiła maseczkę tylko na brodzie.

Marta Kaczyńska wybrała się z córką i synkiem w wózku do pobliskiego sklepu. Wstąpili do Żabki. Tam Kaczyńska musiała założyć maseczkę na twarz.

bDeLwTYZ

Zasłanianie twarzy nie trwało jednak długo. Zaraz po wyjściu ze sklepu, maseczki ponownie wylądowały na brodzie. Czy Marta Kaczyńska nie boi się koronawirusa?

Marta Kaczyńska kontynuowała spacer z dziećmi, jak gdyby nigdy nic. Pozwoliła wyjść z wózka swojemu synkowi. Potem jednak ruszyli dalej przez miasto.

bDeLwTZa

Marta Kaczyńska pozwoliła dzieciom bawić się na sopockim hipodromie. Musiała odebrać ważny telefon. Tor wyścigów konnych to znakomite miejsce do odpoczynku o tej porze roku.

Marta Kaczyńska luźno podchodzi do obostrzeń wprowadzonych przez jej stryja. Na torze wyścigów konnych również nie nosiła maseczki ochronnej, mimo że to również miejsce publiczne. Czyżby nie obawiała się pandemii?

bDeLwTZb

Obejrzyj także: Marta Kaczyńska spędza swoją TRZECIĄ noc poślubną z pieskiem i dużym brzuchem

bDeLwTZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(194)
Cala prawda
5 dni temu
Dlaczego nie zawiodomiliście milicji narodowej?Święte panie z sanepidu już dawno powinny nałożyć karę,mają dowody
F/X👎
4 dni temu
Pokażcie mi policjanta lub strażnika miejskiego w Polsce , który odważyłby się choćby zwrócić uwagę tej pani nie mówiąc o mandacie. Wszyscy ludzie są równi jak mówi Ziobro nie dotyczy zjednoczonej prawicy. Taki kraj.
`paolo
4 dni temu
masz zdjęcie. zanieś na policję i zażądaj przedstawienia rozwiązania sprawy.
bDeLwTZv
Valejo
4 dni temu
Są zdjęcia, jest dowód .... a gdzie Sanepid i kara 30 tyś. zł ?
kape
5 dni temu
gdyby sanepid mial przyslowiowe jaja to moglby ja ukarac bo zdjęcia sa faktem, ale jak ktos pisal wczesniej jest przedstawicielka rasy panow a ci sami dla siebie ustanawiaja co chca jej stryj tez pokazowo nie nosi maseczki bo to juz ubermensche
Najnowsze komentarze (194)
axel
2 dni temu
Roztwór nasycony sody oczyszczonej NaHCO₃ - zanurzyć maseczkę na godzinę, dwie, wypłukać porządnie i wysuszyć. Odkażona! Można dodać troszkę płynu do mycia naczyń.
axel
2 dni temu
W czasie koronawirusa broda jest najbardziej wrażliwą częścią ciała. To ją trzeba chronić szczególnie. Obserwuję to u co najmniej 50% tych co w ogóle mają jakieś maseczki na TWARZY (nie mylić z ustami i nosem!). Z pozostałych 50% - 90% nie ma zasłoniętego nosa. Z tego powodu uważam, że te maseczki to wymysł szatana, albo Matołuszka, co wychodzi na jedno. Oczywiście, jeśli na horyzoncie pojawia się policja (o dziwo też bez zasłoniętego nosa!!!) to maseczki natychmiast lądują tam, gdzie się należy. FIKCJA jak Himalaje!!!
olo
2 dni temu
chyba znowu jest w ciazy
///
2 dni temu
co ciekawe, do tej pani nie wezwano pieciu radiowozów , jak w Opolu.
jadzia
3 dni temu
To brzmi jak opowiadanie historyjki z czytanki języka polskiego na poziomie 3 kl podstawowej.
OT CO
3 dni temu
ZSUNĘŁA MASECZKĘ BO ROZMAWIAŁA PRZEZ TELEFON , Z DALA OD LUDZI NIKT NIE ZAKRYWA UST , TO NORMALNE
Rozsadny
3 dni temu
Przekornie w epoce fake newsow zapytam; kiedy te zdjęcia zostały zrobione? I śmiem twierdzić ze nie w tym tygodniu bo pogoda za ładna.
LUDZIE
3 dni temu
czy ludzie są aż tak brzydcy? ludzie nie
bDeLwTZn
kik
3 dni temu
Po co szczujecie, zdjęcie wykonano przed nakazem noszenia masek na zewnątrz!!!!!
zik
3 dni temu
Przecież widać,(jest ciepły słoneczny dzień),że to było co najmniej tydzień temu ,jak nie było nakazu chodzenia w masce po dworze!!
Kamera
3 dni temu
Też zsuwam maseczkę jak dookoła mnie w zasięgu wzroku nie ma nikogo. Mam astmę i ciężko mi się oddycha, więc korzystam, kiedy jestem daleko od ludzi, żeby złapać głębszy oddech
no to co
3 dni temu
też rok temu nie nosiłem maski
Górnik
3 dni temu
Ta wiadomość powaliła mnie z nóg.
Joanna
4 dni temu
Jeszcze jeden komentarz. U nas( Tajwan) jest powołany świetnie funkcjonujący sztab pandemiologiczny- lekarze, specjaliście- dzień w dzień nadają, raporty dzienne, PUBLICZNE dyskusje dziennie. Od początku uczyli ludzi co robić czego nie robić, rzetelna informacja o zakażonych. Jasne wytyczne. Jak brakowało masek to uczyli jak je odkazac za pomocą wysokich temperatur np w naczyniach parowych, uczyli ludzi jak myć ręce, jak się zabezpieczac, co jest etc. Wszystkie balustrady i drzwi , klamki i wszystko co dotykane było odkażane non stop ale biznesy chodziły. Dodam ze myśmy mieli doświadczenie z SARS w 2012 ( wielu zakazonych umarło- zamkniętych w szpitalu który poddano kwaranntannie - tak, poświecono kilku by ratować wielu) wiec nikt nie kłócił się o maski, wszyscy nosili jak jeden maz. U was w Polsce się wypowiadaja politycy, cwaniakują jak nastolatki, oni Polakow ucza o chorobach?skandal
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić