Nie była w stanie chodzić. Na imprezę 14-latki przyjechało pogotowie

65

Rozrywkowi nastolatkowie z Częstochowy hucznie obchodzili 14. urodziny swojej koleżanki. Impreza zakończyła się przyjazdem policji, straży miejskiej i pogotowia ratunkowego ze względu na stan dziewczynki.

Nie była w stanie chodzić. Na imprezę 14-latki przyjechało pogotowie
Nastolatka była kompletnie pijana (Policja)

Strażnicy miejscy w Częstochowie dostali w ubiegły czwartek, 15 kwietnia zgłoszenie o grupie młodzieży pijącej alkohol w miejscu publicznym. Było około 17:40, a funkcjonariusze patrolowali wówczas dzielnice Błeszono i Wrzosowiak.

Z tej informacji wynikało, że jedna z uczestniczek dość dziwnie się zachowuje. Nie może poruszać się o własnych siłach, sprawia wrażanie osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających - powiedział Onetowi Artur Kucharski, rzecznik Straży Miejskiej w Częstochowie.

Gdy dotarli na miejsce, okazało się, że osoby, które zgłosiły się do nich, mieli rację. Nastolatka rzeczywiście nie mogła się poruszać.

Patrol stwierdził, że jest ona w stanie bardzo znacznego upojenia alkoholowego. Funkcjonariusze ustalili od pozostałych uczestników, że kobieta skończyła zaledwie 14 lat – kontynuuje Artur Kucharski.

Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe i ojca dziewczyny. Zawiadomili również policję.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić