Nie mieli wstydu. Koszmar 15-latki na cmentarzu w Lublinie

222

Trzech nastolatków z Lublina znęcało się nad piętnastolatką na cmentarzu. Oprócz tego bezcześcili pamięć o zmarłych, skacząc i biegając po nagrobkach. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policję.

Nie mieli wstydu. Koszmar 15-latki na cmentarzu w Lublinie
Cmentarz, zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Nastolatkowie z Lublina dopuścili się do haniebnych czynów. 27 września trzech młodych mężczyzn spotkało się z piętnastoletnią koleżanką na jednym z lubelskich cmentarzy. Nastolatka nie była świadoma, jaki horror czeka ją po przybyciu na miejsce. Jej "znajomi" nie mieli dobrych zamiarów i szybko pożałowała, że wybrała się na spotkanie.

Młodzi oprawcy nie mieli wstydu. Na miejscu spotkania pobili dziewczynę kijami oraz rzucali w jej stronę kamieniami i kasztanami. Oprócz tego dopuścili się kradzieży mienia. Z plecaka pokrzywdzonej został zabrany tablet oraz telefon komórkowy o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Jakby tego było mało, postanowili również skakać i biegać po nagrobkach.

Policja zatrzymała dwóch piętnastolatków i czternastolatka. Odzyskali od nich skradzione rzeczy należące do poszkodowanej dziewczyny. Winnym przedstawiono zarzuty kradzieży zuchwałej, znęcania się nad osobą nieporadną i znieważenia miejsca spoczynku. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Zobacz także: Ciężkie pobicie w Warszawie. Policjanci opublikowali nagranie
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić