Jan Manicki
Jan Manicki| 

Policjanci otworzyli walizkę. Nie mogli uwierzyć, co w niej znaleźli

46

Lubelscy funkcjonariusze zatrzymali 29-latkę, która chciała uniknąć odsiadki w więzieniu. Została skazana między innymi za oszustwo metodą "na policjanta". Gdy kryminalni weszli do mieszkania kobiety, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Policjanci otworzyli walizkę. Nie mogli uwierzyć, co w niej znaleźli
Lubelscy policjanci zatrzymali 29-latkę (Policja)

W związku z tym, ze kobieta nie stawiała się na wezwania do więzienia, policjanci postanowili wejść do jej mieszkania na lubelskim Sławinie. Podejrzewali, że to właśnie tam ukrywa się 29-latka. To co funkcjonariusze ujrzeli w środku, wprawiło ich w osłupienie.

Mieszkanie otworzył mężczyzna, który twierdził, że jego partnerka kilka dni temu wyjechała z Polski – opisał rzecznik lubelskiej policji Kamil Karbowniczek.

Miało nie być jej w domu. 29-latka ukryła się przed policjantami

Funkcjonariusze nie uwierzyli w tę historię. Postanowili sami sprawdzić, czy 29-latka jest w mieszkaniu. Okazało się, że kobieta schowała się w szafie, a konkretnie w walizce.

Jeszcze tego samego dnia została doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary sześciu lat i dwóch miesięcy pozbawienia wolności – dodał rzecznik.

Oszukiwała seniorów. Przed policjantami schowała się w szafie

29-letnia mieszkanka Lublina odbędzie karę m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która na terenie Polski oraz Niemiec dokonywała oszustw metodą "na policjanta". Kobieta wyłudziła od osób starszych co najmniej 100 tys. zł. Została skazana również za stręczycielstwo i sutenerstwo.

Obejrzyj także: Kradzież na jazdę próbną. Wszystko nagrała kamera monitoringu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić